Gry na iOS i OS X

City of Secrets 2 – zapowiedź gry polskiego studia

City of Secrets 2

Aidem Media to polskie studio, które na swoim koncie ma między innymi rewelacyjną przygodówkę point & click City of Secrets. Gra początkowo pojawiła się na urządzenia z systemem iOS jedynie w wersji angielskiej, następnie udostępniono rozszerzoną wersję z językiem polskim. Głównymi bohaterami gry są kret Kretes i jego przyjaciel – pies Reksio. Grę charakteryzuje świetna grafika oraz wciągająca i humorystyczna historia naszych bohaterów.

City of Secrets 2, nad którym pracuje obecnie studio Aidem Media, to sequel wspomnianego powyżej tytułu. Druga część będzie zawierać najważniejsze i najbardziej docenione przez graczy cechy swojego poprzednika. Autorzy przygotowują także zupełnie nowe, zaskakujące elementy, które umilą nam grę.

City of Secrets 2

Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się drugiej części City of Secrets. Jeśli jesteście zainteresowani tą grą, zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie na pewno zamieścimy informację o premierze w AppStorze oraz recenzję City of Secrets 2. Być może znajdzie się też kod pozwalający na darmowe pobranie gry 😉

Komentarze
To Top