Informacje i nowości

Wieliczka Mine (The Salt Mine)

Wieliczka Mine (The Salt Mine)

Wieliczka Mine (The Salt Mine), to nietypowa dla naszego portalu pozycja – ponieważ nie jest to gra, a aplikacja, za to na tyle interesująca, że postanowiliśmy ją wam zaprezentować.

Aplikacja oferuje nam wirtualną wędrówkę po zabytkowej kopalni soli „Wieliczka”. Podczas zwiedzania, skarbnik opowie nam historię miejsca, w którym aktualnie przebywamy, tak więc, to nie tylko wirtualna kopalnia, a kompletna wycieczka po Wieliczce. Po kopalni poruszamy się wybierając dalszy kierunek naszej wycieczki, klikając w odpowiednią strzałkę – w każdej lokacji możemy swobodnie obracać kamerą i podziwiać kaplice, rzeźby, komory oraz inne atrakcje.

Wieliczka Mine to świetny pomysł na promocję tego miejsca – dzięki tej aplikacji możemy zapoznać się z historią kopalni oraz zobaczyć jak wygląda od środka, co zdecydowanie zachęca do odwiedzenia tego miejsca i zobaczenia wszystkiego na własne oczy. Z pewnością aplikacje tego typu, to dobry pomysł na wypromowanie lokalnych zabytków i miejsc, które warto zwiedzić, a nie są nam wszystkim znane.

Aplikacja jest dostępna w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej; możemy ją pobrać za darmo z AppStore’a zarówno na iPhone’a, iPoda Touch jak i iPada.

[itunes id=547928426] [itunes id=547636839]

Komentarze
To Top