Gry na iOS i OS X

Pomóż okrągłemu kosmicie w StringZ HD

StringZ HD

Gry, w których musimy trochę pomyśleć i pomóc głównemu bohaterowi nie należą już do świeżego typu rozrywki. Charakteryzują się one, poza osiągnięciem głównego celu, zebraniem maksymalnej ilości przedmiotów bonusowych, których liczba często jest trzycyfrowa. Po każdym zadaniu, jesteśmy oceniani w trzy punktowej skali. Dostaniemy jedną, dwie lub trzy odznaki, gwiazdki, bądź innego rodzaju artefakty, dzięki którym odblokujemy kolejne etapy.

StringZ HD rządzi się bardzo podobnymi zasadami. Nasz kosmita w każdej z danych nam misji, musi wrócić do swojego statku kosmicznego. Nie będę zdradzał w jaki sposób porzucił on swój wehikuł, żeby nie odbierać przyjemności z poznawania fabuły. Za pomocne narzędzia, posłużą nam sznurki, dzięki którym będziemy zmieniać kierunek spadania naszego bohatera. Po drodze należałoby pokierować go na gwiazdki – pozwalające odblokować kolejne poziomy i dostarczające nam większej ilości punktów. Używane przez nas sznurki są różnego rodzaju i każdy posiada inne cechy. W każdym następnym świecie na planszy pojawiają się kolejne gadżety urozmaicające rozgrywkę.

Gra posiada miłą i przyjemną grafikę, a relaksująca muzyka nadaje grze łagodnego charakteru. Aplikacja jest idealną zapchaj dziurą na nudne podróże komunikacją miejską lub nieciekawe wykłady. Doprowadzenie kosmity do wahadłowca daje dużo satysfakcji i przyjemności ponieważ poziomy są dość wymagające. Szczególnie na początku, gra nie jest prosta i należy zapoznać się z warunkami w niej panującym, by nauczyć się jej mechaniki.

Polecam przede wszystkim fanom tego typu gier. Ktoś kto nie ma doświadczenia w takich produkcjach, nie powinien się zniechęcać, ponieważ moim zdaniem rozwijają one tak potrzebne nam myślenie.

 [appstore id=471468571][appstore id=473524552]

Komentarze
To Top