Gry na iOS i OS X

Anomaly Korea – nowy gameplay trailer i screenshoty z polskiej wersji językowej

Anomaly Korea

Anomaly Korea - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Anomaly Korea to odwrócony tower defence. Oznacza to, że naszym zadaniem jest przeprowadzenie bezpiecznie naszych jednostek przez planszę pełną wież obronnych przeciwnika. 11 bit studios postanowiło zrobić nam prezent „pod choinkę” i jak dzisiaj ogłosiło, w grę będziemy mogli zagrać już podczas najbliższych świąt.

Anomaly Korea jest kontynuacją wielokronie nagradzanego tytułu Anomaly Warzone Earth. Obce maszyny bojowe wróciły i tym razem opanowują Półwysep Koreański. Gracz planuje taktykę na specjalnej mapie taktycznej, tworzy swój własny skład wojskowy, zdobywa zasoby na ulepszenia i zakup nowych jednostek, a przede wszystkim – używa Specjalnych Zdolności, aby w czasie bitwy skutecznie odpierać ataki obcych robotów bojowych.

Do naszej dyspozycji oddanych zostanie 12 misji. Zespół 11 bit studios postanowił wycisnąć z naszych smarfonów i tabletów maksimum możliwości, dlatego możemy być pewni, że grafika i dźwięk będą stały na najwyższym poziomie. Gra dostępna będzie po polsku (wyłącznie napisy). Poniżej prezentujemy screenshoty z polskiej wersji językowej z iPada i iPhone’a.

Zapraszamy także do obejrzenia najnowszego gameplay trailera:

[youtube id=”gFPx0gQnolA” width=”600″ height=”350″]

Gra zapowiada się wyśmienicie i szykuje się nam kolejny, prawdziwy hit w AppStore! Niedługo po premierze w naszym serwisie znajdziecie recenzję gry.

Komentarze
To Top