Gry na iOS i OS X

Boost 2 – bardzo dynamiczna gra zręcznościowa

Boost 2 - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

Gra Boost 2 od samego początku oferuje świetnej klasy rozgrywkę, gwarantując długie godziny spędzone przed ekranem iPhone’a, czy iPada.

Na swoim własnym przykładzie mogę rzecz, że gra z powodzeniem wciąga nawet maniaka MMO, serii NFS, czy CoD – jest przeznaczona absolutnie dla każdego. Nie ma w niej żadnych skakających postaci, nikt do nas nie strzela, gracz nic nie tuninguje. Jest to gra najbardziej zbliżona do typu gier zręcznościowych, co można zobaczyć na zamieszczonym niżej filmie prezentującym rozgrywkę.

Boost 2 - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

W grze mamy dostępne aż cztery tryby gry:

  1. Classic – nazwa mówi w zasadzie sama za siebie – jest to po prostu standardowy tryb, bez żadnych „udziwnień”, w którym jedynym celem jest pobicie naszego własnego rekordu. Walczymy tu z samym sobą. Nie oferuje on żadnych dodatkowych możliwości.
  2. Time Trial – oferuje on nam nieco więcej niż poprzedni tryb, ponieważ tym razem jesteśmy poddawani wyczerpującej próbie czasowej.
  3. Survival – w tym trybie przed graczem jest postawione największe wyzwanie – nie czasowe, a zręcznościowe – do pokonania mamy na prawdę trudny tor, który z każdym metrem staje się coraz to cięższy i cięższy.
  4. Multiplayer – w tym trybie możemy rywalizować z innymi znajomymi z Game Center.

W każdym z trybów, w lewym dolnym rogu ekranu, wyświetla się nasz wynik, natomiast po uderzeniu w dwie (pod rząd) przeszkody wyświetla nam się (nie)lubiany komunikat „Game Over” wraz z końcowym wynikiem 🙂 Jeśli ktoś z Was miałby jakiekolwiek problemy ze sterowaniem, wystarczy wejść w ustawieniach i odpowiednio skalibrować swojego iPhone’a. Myślę, że rozwiąże to problem w większości przypadków.

[youtube id=”lsleDqY47Gg” width=”600″ height=”350″]

Reasumując, Boost 2 to gra, która została na prawdę dobrze wykonana. Nie występują w niej żadne błędy czy „ścinki”. Do tego jest bardzo, ale to bardzo grywalna. Jest to typowa zręcznościówka, która dostarcza nam rozrywkę na bardzo wysokim poziomie. Do tego cena nie jest wygórowana, więc śmiało mogę powiedzieć, że warto ją zakupić 🙂

Jeśli wahacie się, żeby od razu zakupić pełną, płatną wersję, możecie przetestować wersję lite.

[appstore id=445451418][appstore id=333191476]
Komentarze
To Top