Gry na iOS i OS X

Jest wściekły, brodaty i ma własną lokomotywę…

Bridgy Jones - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Bridgy Jones - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Jest wściekły, brodaty i ma własną lokomotywę – tak w skrócie moglibyśmy scharakteryzować nową, wschodzącą nad horyzontem gwiazdę gier mobilnych – Bridgy Jones.

Bridgy Jones będzie grą typu puzzle-arcade. Naszym głównym zadaniem będzie konstruowanie mostów, które oczywiście będą musiały wytrzymać przejazd lokomotywy.

Pomyślicie, że to gra, jak wiele innych? Otóż nic bardziej mylnego! Grę, od innych konkurencyjnych produkcji odróżnia wiele rzeczy.

Po pierwsze, gra będzie oferować dużo większą swobodę w budowaniu mostów, ponieważ jej twórcy – polskie studio Grow App, zgezygowali z umieszczania elementów konstrukcyjnych na z góry narzuconej siatce. Ponadto, dla urozmaicenia rozgrywki, w fabułę zostały wplecione do rozwiązania liczne zagadki logiczne.

Mało tego, Bridgy Jones ma być grą dynamiczną, co w przeciwieństwie do innych gier konkstrukcyjnych, będzie stanowić na prawdę nowatorskie odstępstwo.

Na sam koniec pozostawiłem grafikę. Ta także czyni kolosalną różnicę, oczywiście na korzyść Bridgy Jonesa. Na początek do dyspozycji otrzymamy dwa światy (kolejne pojawią się wraz z aktualizacjami), w których będziemy mogli przemierzać leśne ostępy, mroczne wnętrza kopalni, oraz zasypane śniegiem górskie przełęcze. Na pierwszy rzut oka widać, że wszystkie lokacje są dopracowane w najmniejszych szczegółach, estetyczne i wyjątkowo klimatyczne.

Premiera gry planowana jest na przełom lutego i marca 2013. Gra pojawi się w dwóch wersjach – zwykłej na iPhone’a i iPoda touch oraz HD na iPady.

Czekamy z niecierpliwością na przetestowania gry, a Was, zapraszamy zaraz po przemierze do zapoznania się z jej recenzją w naszym portalu 🙂

[youtube id=”3mdk47hwACU” width=”600″ height=”350″]

Komentarze
To Top