Aplikacje na iOS i OS X

Wiosenna paczka aplikacji MacUpdate

MacUpdate

MacUpdate

Jak co roku, z okazji nadchodzącej wiosny pojawiła się nowa paczka aplikacji od MacUpdate.

Za cenę $49.99 otrzymamy 10 aplikacji o łącznej wartości $618! W skład paczki wchodzą:

  • Pararells Desktop 8 – jedno z najpopularniejszych narzędzi do wirtualizacji systemów Windows i Linux. Nowa wersja wprowadza pełne wsparcie dla najnowszej odsłony Windows 8. Pararells wspiera rozdzielczość Retina, obsługuje  Surround Sound 7.1 oraz jest zoptymalizowany pod względem grafiki 3D. Dodatkową funkcją Pararrels jest uruchamianie aplikacji Windowsowych w trybie koherencji – aplikacje uruchamiają się w środowisku natywnym, dzięki czemu widzimy wyłącznie aplikację i nie musimy przełączać się między pulpitami.
  • DEVONThink Pro 2 – prawdziwy kombajn do gromadzenia informacji, notatek, emaili, różnego rodzaju plików, dokumentów i wielu innych. Pozycja obowiązkowa dla osób zarządzających dużą ilością danych.
  • Prizmo 2 – narzędzie typu OCR. Po zeskanowaniu dokumentu aplikacja rozpoznaje tekst (obsługa ponad 40 języków – w tym Polski) i pozwala jego na szybką edycję.
  • MacUpdate Desktop – aplikacja monitorująca aktualizacje wszystkich naszych programów. Dzięki temu narzędziu zawsze będziemy mieli aktualne oprogramowanie.
  • MotionComposer – narzędzie do tworzenia w prosty sposób animowanych grafik. Pozwala na eksport animacji do formatu Flash oraz HTML5
  • Kolekcja 1000 czcionek OpenType 
  • iStat Menus 4 – najnowsza wersja niezwykle popularnego narzędzia do monitorowania systemu. Dzięki iStat Menus mamy stały pogląd na obciążenie procesora, pamięci RAM, ruch w sieci, aktualne temperatury wewnątrz komputera i wiele innych cennych informacji.
  • PhotoStyler 6 – świetna i przyjemna w użytkowaniu aplikacja do nakładania filtrów na nasze zdjęcia. PhotoStyler oferuje ponad 100 gotowych filtrów, które możemy w dowolny sposób dostosowywać.
  • DiskAid 6 – jedna z najlepszych aplikacji do robienia kopi zapasowych naszych urządzeń iOS. W prosty sposób skopiujemy muzykę, filmy, zdjęcia, notatki, dokumenty, SMSy czy też historię rozmów.
  • Mac Internet Security 2013 – roczna licencja na oprogramowanie antywirusowe oraz firewall.

[youtube id=”pd-2vOAQIbU” width=”600″ height=”350″]

Przygotowana przez MacUpdate paczka aplikacji jest godna uwagi, chociażby ze względu na program Pararells Desktop 8, który normalnie kosztuje $79.00. Robiąc więc zakup tylko ze względu na niego już oszczędzamy, a dodatkowo otrzymujemy kilka innych ciekawych aplikacji.

Promocyjną paczkę możecie zakupić na stronie MacUpdate.

Komentarze
To Top