Gry na iOS i OS X

SimCity na Mac OS X – premiera 11 czerwca

SimCity na Mac OS X

SimCity na Mac OS X

SimCity. Czy komuś trzeba przedstawiać ten tytuł? Nie sądzę 🙂

SimCity to jeden z najpopularniejszych symulatorów budowy miasta, który przez ponad 23 lata trafił do ponad 30 milionów graczy na całym świecie. Gra po raz pierwszy została wydana w 1989 roku. SimCity zostało zaprojektowane przez Willa Wrighta, a wydane przez studio Maxis – była to ich pierwsza produkcja.

Nowe SimCity to najbardziej spersonalizowana odsłona w historii serii. W pracach nad grą brali udział twórcy pierwszych części SimCity sprzed lat.

Electronic Arts ujawniło datę premiery wersji na system Mac OS X. Gra pojawi się 11 czerwca, wyłącznie w wersji cyfrowej do pobrania z Origin oraz innych sklepów internetowych. Co ważne, niezależnie od kupionej wersji, każdy nabywca SimCity będzie mógł grać zarówno na PC i jak i komputerach Mac. Także gracze, którzy posiadają już wersję PC w postaci cyfrowej lub fizycznej uzyskają możliwość bezpłatnego pobrania z Origin wersji Mac 11 czerwca.

Wersja Mac to natywna aplikacja dla systemu OS X, a oprogramowanie renderujące zostało napisane od nowa pod kątem OpenGL, co ma zapewnić jak najlepszą wydajność na platformie Mac. Dzięki usłudze Origin wersje Mac i PC są kompatybilne między sobą i gracze korzystający z obu platform mogą grać wspólnie.

Poniżej możecie zobaczyć trailer SimCity zaprezentowany podczas targów Gamescon:

[youtube id=”HRpgZ_KLjqs” width=”600″ height=”350″]

Minimalne, sugerowane przez producenta wymagania SimCity na komputery Mac:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2,0 GHz lub lepszy
  • System operacyjny: Snow Leopard 10.6.4
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca na dysku
  • Karta graficzna: NVIDIA 9400M lub Intel HD3000
  • Internet szerokopasmowy: minimum 256 kb/s prędkości pobierania i 64 kb/s prędkości wysyłania

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem SimCity, możecie zrobić to klikając w poniższy baner. Kupując grę teraz, otrzymacie dostęp do wersji PC, natomiast dostęp do wersji Mac otrzymacie 11 czerwca bez żadnych dodatkowych dopłat.

Komentarze
To Top