Gry na iOS i OS X

Blitz Brigade – nowy, darmowy online multiplayer FPS od Gameloftu

Blitz Brigade - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Dziś miała premierę nowa gra od znanego wszystkim Gameloftu. Blitz Brigade jest sieciową strzelanką z dużą dawką humoru. W grze znajdziemy 120 misji treningowych, 5 klas postaci, ponad 100 broni, trzy rodzaje pojazdów i sieciową rozgrywkę pomiędzy 12 graczami jednocześnie.

Kolorowy i animowany klimat przywodzi na myśl takie gry jak TeamFortress 2 czy BattleField Heroes. Gra stawia na szybką i dynamiczną rozgrywkę – walka toczy się pomiędzy dwiema drużynami, a wygrywa ta która zdobędzie wszystkie flagi przeciwnika lub zabije odpowiednią ilość oponentów.

Blitz Brigade wygląda niezwykle atrakcyjnie na tle pozostałych darmowych FPS z trybem multiplayer głównie z powodu niesamowicie klimatycznej oprawy, dynamicznej akcji, rozległych map oraz bogatej ilości broni i pojazdów.

Niestety w grze znajdziemy sklepik z mikropłatnościami – nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że oferowane bronie i ulepszenia często niszczą balans gry i dają zbyt dużą przewagę ich posiadaczom.

[youtube id=”http://www.youtube.com/watch?v=YLQjQqMJr4w”]

Moje pierwsze odczucia na temat Blitz Brigade są bardzo pozytywne. Gra się nie zacina (testowałem na iPhone’ie 4), nie musiałem tworzyć żadnych nowych kont do grania, a gracze póki co nie nadużywają płatnych ulepszeń. Gra się niezwykle przyjemnie i chociaż sterowanie wymaga trochę wprawy, to jednak stosunkowo szybko da się do niego przywyknąć.

[download]

[itunes id=580175049]

To Top