Gry na iOS i OS X

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded już w sprzedaży!

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Wczoraj miała miejsce premiera gry Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded, na komputery PC i Mac.

Dla przypomnienia, Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards: Reloaded jest drugim wznowieniem (pierwsze zostało wydane w 1991 roku, wzbogacając grę o grafikę VGA) oryginału. Nowa odsłona gry zawiera rysunkowy styl graficzny na wzór sławnej w Polsce siódmej części serii – Larry 7: Miłość na Fali, oraz w pełni udźwiękowione dialogi. Twórcy nie tylko pozostawili oryginalne skecze i gagi, ale również wzbogacili je o nową zawartość. Rozgrywka dostosowana jest do dzisiejszych standardów, jednocześnie nie przesadzając z usprawnieniami. Rezygnując z iście Sierrowskiego nurtu, który był obecny w oryginale, programiści z N-Fusion Interactive postawili na typowy i klasyczny  Point’n’Click.

[youtube id=coFE-Zebarc]

Gra jest sprzedawana w sklepie STEAM (Wersja Windows i Mac) za 13,99 euro i dodatkowo posiada wsparcie dla osiągnięć. Tytuł możecie jeszcze nabyć w sklepie GOG (tylko dla Windows), w cenie 19,99$.

Link do sklepu STEAM: store.steampowered.com.

Link do sklepu GOG: www.gog.com.

Gra dostępna jest także w Mac App Store:

[download]

[appstore id=659650855]

To Top