Informacje i nowości

Apple przywróci większość usług deweloperskich w ciągu tego tygodnia

Apple Developer

Apple powoli przywraca swoje Centrum Deweloperskie do życia i obiecuje uruchomienie większości usług już w tym tygodniu.

Jak piszą przedstawiciele firmy z Cupertino w liście do deweloperów:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość, kiedy ciężko pracowaliśmy, aby szybko przywrócić usługi developerskie i ponownie je uruchomić. Większość usług jest już włączona, wliczając w to choćby certyfikowanie, identyfikatory i profile, dev center, połączenie z iTunes, raportowanie błędów, forum developerskie, możliwość pobrania programów, filmy, zasoby App Store, czy dostęp do dokumentacji wersji beta.

Mamy w planach uruchomienie większości pozostałych usług, w tym automatyczną konfigurację XCode, licencjonowanie, TSI, rejestrację programów oraz wznowienia (abonamentu za konto developerskie) w Members Center.

Jako przypomnienie pragniemy dodać, że konta developerskie, których abonament miał wygasnąć podczas prac przywracających usługę, zostaną przedłużone, dzięki czemu wasze aplikacje w App Store oraz Mac App Store pozostaną tam dłużej.

Dla przypomnienia, Apple Developer Center padł ofiarą ataku hakerskiego około dwa tygodnie temu. Główne usługi przywracono tydzień po incydencie, udostępniając jednocześnie stronę, gdzie można podejrzeć, które części serwisu już są aktywne.

To Top