Gry na iOS i OS X

Farming Simulator 14 – zakładamy wirtualną farmę

Są różne gry strategiczno-symulacyjno-ekonomiczne. W jednych zarządzamy firmą, a w innych… gospodarstwem rolnym. I tych drugich w ostatnim czasie namnożyło się chyba zdecydowanie więcej, jednak większość z nich, to gry społecznościowe 2D, w których musimy się po prostu sporo naklikać, unikając mikropłatności.

Jeśli ktoś szuka czegoś bardziej zaawansowanego, czemu bliżej jest do symulatora, to może zainteresować go najnowsza odsłona gry Farming Simulator 14, stworzonej przez naszego zachodniego sąsiada.

Grę charakteryzuje dosyć szczegółowa grafika 3D, nasze zbiory możemy sprzedawać na dynamicznie zmieniającym się rynku, a wszystkie maszyny i pojazdy wzorowane są na autentycznych urządzeniach. Ponadto w grze możemy zatrudnić asystentów kontrolowanych przez komputer, którzy pomogą nam w ciężkiej pracy na farmie.

[youtube id=”qMA2dDGuJ-Y”]

Farming Simulator 14 pozwala także zaprosić do gry swoich przyjaciół w trybie multiplayer – istnieje jedynie możliwość połączenia przez lokalne WiFi lub Bluetooth. W zasadzie nie wiem na czym wspólna gra miałaby polegać – czy będzie to kooperacja i wspólna praca na roli? A może mamy sami zadbać o rozrywkę urządzając sobie wyścigi ciągników? 🙂

Czy gra jest godna jakiejkolwiek uwagi? Szczerze – nie mam pojęcia 🙂 Być może ktoś z Was miał styczność z serią i podzieli się swoją opinią?

[appstore id=738717933]

To Top