Plotki

Zdjęcie rzekomo przedstawiające część iPhone’a 6

Ramka z iPhone'a 6

Od premiery nowych iPhone’ów minęło już wystarczająco dużo czasu, aby zaczęły pojawiać się przecieki na temat nowego modelu.

O tym, że iPhone 6 ma pojawić się (także) z ekranem o przekątnej powyżej 5″ słyszeliśmy już niejeden raz. Dziś natomiast pojawiło się zdjęcie, które rzekomo ma tę informację potwierdzać. Przedstawia ono ramkę/konstrukcję urządzenia – wyjątkowo cienką w porównaniu z jej odpowiednikami z dotychczasowych modeli. Z jednej strony może to budzić wątpliwości co do jej prawdziwości, jednak z drugiej, biorąc pod uwagę najnowszego iPada, kto wie – może iPhone 6 też będzie „Air”?

W każdym bądź razie, póki co, nie ma jeszcze sensu przywiązywać do tego typu zdjęć zbyt znacznej uwagi. Nawet jeśli jest to część z kolejnej generacji iPhone’a, to pochodzi ona z prototypu, co oznacza, że to urządzenie wcale nie musi trafić do sprzedaży lub zostanie jeszcze zmodyfikowane do czasy wydania wersji finalnej. Poza tym, jak to najczęściej bywa w przypadku zdjęć z Chin – jest ono strasznie kiepskiej jakości i trudno je zweryfikować.

Ramka z iPhone'a 6

Ramka z iPhone'a 6

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2014/01/08/incredibly-sketchy-thin-and-unverified-next-generation-larger-iphone-frame-photos-surface/”][source type=”Zdjęcia” name=”CTech” url=”http://www.weibo.com/1823630913/Ar1XV5QlI”]

To Top