Książki i Ebooki

[Konkurs] Battlefield 4: Odliczanie do wojny

Battlefield 4: Odliczanie do wojny

Już 5. lutego, do sprzedaży w iBookstore trafi powieść sensacyjna Battlefield 4: Odliczanie do wojny, na motywach najnowszej, czwartej części popularnej serii gier Battlefield. Obecnie książka dostępna jest w przedsprzedaży, a z okazji jej premiery, do kompletu, w obniżonej cenie można nabyć również Battlefield 3: Rosjanin (link na dole).

Granica Chiny/KRLD. Godzina trzecia nad ranem, dwadzieścia stopni poniżej zera. Tajny agent CIA Laszlo Kovic dowodzi chińsko-amerykańską operacją specjalną. Jej celem jest przejęcie kluczowego północnokoreańskiego naukowca, twórcy macierzystego arsenału nuklearnego. Choć wszystko teoretycznie było dopięte na ostatni guzik, sprawy przybierają zły obrót. Wszyscy amerykańscy marines – z wyjątkiem Kovica – giną.

Kovicowi cudem udaje się wrócić do Szanghaju, gdzie zaczyna szukać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Czy został wystawiony? A może doszło do przecieku? Tymczasem zaledwie kilka godzin po powrocie okazuje się, że ktoś chce go zabić. Trafia też na celownik chińskich służb wywiadowczych.

Wbrew rozkazom Agencji, Kovic montuje własny zespół, wcielając do niego ludzi chińskiego podziemia – hakera, włamywacza oraz byłego snajpera sił specjalnych. Z ich pomocą wkrótce trafia na spisek, sięgający najwyższych szczebli władz – chińskich i amerykańskich.

Spisek, który może pogrążyć świat w kolejnej globalnej wojnie…

[margin_border /]

Konkurs

Dzięki Wydawnictwu Insignis, mam dla Was 5 kodów do iBookstore, które pozwolą pobrać książkę w wydaniu elektronicznym całkowicie za darmo. Kody, wylosowanym w ramach konkursu zwycięzcom, wręczę jeszcze przed premierą, w poniedziałek 3. lutego, około godziny 22:00. Zapraszam!

Przed wzięciem udziału, zapoznaj się z regulaminem konkursu.

[margin_border /]

Aby umilić sobie oczekiwanie na ogłoszenie wyników konkursu, oraz na premierę książki, zapraszam do posłuchania pierwszego fragmentu rozpoczynającego Battlefield 4: Odliczanie do wojny. Czyta Krzysztof Banaszyk:

[youtube id=”MsExgrhDK0w”]

[appstore id=806896946]

[appstore id=512643533]

To Top