Aplikacje na iOS i OS X

Monthly – planujemy nasz comiesięczny budżet

Monthly jest aplikacją na iPhone’a i iPada autorstwa Marka Ekes, dzięki której w prosty i wygodny sposób możemy zarządzać swoim comiesięcznym budżetem – przychodami, wydatkami i oszczędnościami.

Głównym założeniem aplikacji jest planowanie naszego budżetu do przodu, na najbliższy miesiąc. Bardzo ułatwia nam to możliwość oznaczenia wybranych wpływów i kosztów, jako stałe, regularne, powtarzające się w każdym miesiącu. Dzięki temu nie będziemy musieli każdorazowo dodawać np. rachunku za Internet, czy raty kredytu, jeśli co miesiąc płacimy dokładnie tyle samo. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ciągu miesiąca, na bieżąco aktualizować i dodawać kolejne pozycje.

Oczywiście takie działania wymagają od nas systematyczności i poświęcenia odrobiny naszego czasu, ale myślę, że dla każdego, kto chce dobrze planować swoje wydatki i oszczędności, Monthly może okazać się bardzo przydatnym narzędziem. Ponieważ telefon mamy zawsze przy sobie, pod ręką, skorzystanie z przeznaczonej do tego aplikacji będzie na pewno wygodniejsze, niż próba notowania tego w jakikolwiek inny sposób.

Warto jeszcze dodać, że dostęp do aplikacji możemy zabezpieczyć PINem, a wszystkie dane synchronizują się pomiędzy naszymi urządzeniami za pośrednictwem iCloud. Monthly jest dostępne całkowicie po polsku, wraz z polską walutą, czego akurat nie widać na powyższych screenshotach.

[appstore id=789876133]

To Top