Informacje i nowości

[Konkurs] Wygraj biografię Jony’ego Ive’a

Biografia Jony'ego Ive'a

Zgodnie z obietnicą ruszamy z konkursem, w którym nagrodami jest 5 książek – biografii Jony’ego Ive’a, pióra Leandera Kahney’a, wydanej w Polsce przez Insignis Media.

Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się do poniższego widgetu Punchtab (poprzez Facebooka lub e-mail). Tam znajdziecie 5 pytań konkursowych oraz kilka zadań, określmy je, jako „społecznościowych” 😉 .

[button href=”http://applecenter.pl/kup-biografie-jony-ive” type=”large” ] Kup książkę [/button]

Kto otrzyma nagrody?

[list_style class=”bookmark” ]

  • Spośród osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania – wylosujemy trzech zwycięzców. Jako podpowiedź dodam, że wszystkie niezbędne informacje pojawiły się w ostatnim czasie na AppleCenter.pl 😉 .
  • Oprócz tego jedną książkę wręczymy osobie, która zdobędzie najwięcej punktów – można je oczywiście zdobyć odpowiadając prawidłowo na pytania, przechodząc „kolejne kroki” (zostanie fanem, polubienie strony, itd.), oraz zapraszając do konkursu znajomych, poprzez specjalny link (dostępny po zalogowaniu).
  • Na koniec wylosujemy jedną osobę spośród wszystkich, które wzięły udział w konkursie – w tym przypadku swoje szanse również można zwiększyć wykonując wszystkie „kroki”.

[/list_style]

Biografia Jony'ego Ive'a

Konkurs trwa do niedzieli (6 kwietnia), do godziny 23:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek, przed południem. Z wygranymi skontaktujemy się w poprzez e-mail w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody.

Konkurs

[patronative]

To Top