Informacje i nowości

11 bit studios – plany na przyszłość

11 bit studios

11 bit studio to firma, której poczynania śledzą już od dłuższego czasu. Z niecierpliwością wyczekuję zapowiedzi ich kolejnych gier i póki co – wydawane tytuły nigdy mnie nie zawiodły. W dniu dzisiejszym w Centrum Giełdowym S.A. w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której została zaprezentowana strategia rozwoju spółki na lata 2014-2016. 

Nowe gry

Podczas spotkania wspomniano o dwóch tytułach, o których miałem okazję już szerzej pisać, więc aby się nie powtarzać, odsyłam Was po prostu do artykułów im poświęconych:

[list_style class=”bookmark” ]

[/list_style]

Oprócz powyższych gier, 11 bit studios pracuje nad jeszcze jednym, „sekretnym” projektem. 

11 bit launchpad

11 bit launchpad jest nową inicjatywą firmy i jest to nic innego, jak platforma wydawnicza, za pomocą której m.in. będą wspierane i wydawane gry tworzone przez inne, mniejsze studia. Pierwszą „zewnętrzną” grą, która zostanie w ten sposób wydana jeszcze w tym roku, będzie Spacecom autorstwa studia One2Tribe. W planach na bieżący rok jest wydanie jeszcze jednego „zewnętrznego” tytułu, ale na razie nie ujawniono szczegółów. 

Games Republic

Games Republic jest kolejną, nową inicjatywą spółki, która oficjalnie wystartuje już niebawem, bo 23 kwietnia. Będzie to platforma afiliacyjno-sprzedażowa, służąca do promowania gier (nie tylko autorstwa 11 bit studios), pozwalająca jednocześnie zarobić na tym np. blogerom. Obecnie na platformie znajduje się 170 tytułów, a ich liczba stale się powiększa.

Jeśli chcecie zapoznać się z pełnym sprawozdaniem z konferencji, zapraszam do odwiedzenia strony 11 bit studios.

[source name=”11 bit studios” url=http://www.11bitstudios.com/pl/aktualnosci-inwestorskie/20/podsumowanie-konferencji-prasowej-03-kwietnia-2014.html]

To Top