Gry na iOS i OS X

Anomaly Defenders – 11 bit studios znów wszystko „przekręca”

Anomaly Defenders

Nie tak dawno 11 bit studio zapowiedziało nową grą – This War of Mine. Okazuje się, że nie jest to jedyny tytuł nad którym pracują, bowiem jeszcze tej wiosny pojawi się kontynuacja przełomowej i znanej na całym świecie serii Anomaly. 

O ile w Anomaly Warzone Earth[appstore id=431607423 type=first info=iOS][appstore id=427155203 type=second info=”OS X”] i Anomaly Korea[appstore id=568875658 type=price] naszym celem była obrana ludzkości przed maszynami przybyłymi z kosmosu, to w Anomaly 2[appstore id=675066184 type=first info=iOS][appstore id=649918724 type=second info=”OS X”], mogliśmy w trybie multiplayer stanąć również po stronie Obcych. W kolejnej i ostatniej już grze z serii Anomaly, ten wątek został znacznie rozwinięty, a 11 bit studios znów postanowił wszystko wywrócić i przekręcić.

Anomaly Defenders

Po stworzeniu przełomowej i docenionej na całym świecie gry Anomaly Warzone Earth oraz jej kontynuacji: Anomaly Korea oraz Anomaly 2, zdecydowaliśmy się ponownie wszystko przekręcić. 11 bit studios z dumą prezentuje to, czego nikt się po nas nie spodziewał – Anomaly Defenders.

Anomaly Defenders to pierwszy na świecie odwrócony Tower Offense. Po dwóch wojnach na ziemskim globie, ohydna rasa ludzka zdecydowała się na kontratak. Ich celem jest zniszczenie naszej planety – wspaniałej planety Obcych. Tym razem to my musimy się bronić i walczyć o przetrwanie. Walka odbędzie się na PeCetach i urządzeniach mobilnych już tej wiosny.

Chociaż twórcy określają typ gry jako „odwrócony Tower Offence”, to inaczej mówiąc będzie to po prostu „Tower Defence”. Tym razem będziemy walczyć z ludźmi – podejmując decyzje w czasie rzeczywistym; rozwijać drzewko umiejętności – które pozwoli na tworzenie coraz bardziej wyrafinowanych strategii; a by zwyciężyć –będziemy musieli w umiejętny sposób wykorzystać każdą z 8 dostępnych wież, jej specjalne umiejętności i typu ataku. Wszystko na 24 wspaniale przygotowanych mapach.

Na koniec zapraszam do zapoznania się z oficjalnym Przewodnikiem Obrony Przed Ludzką Inwazją (Rozdział 1):

[youtube id=”LUUWkxDl4Zs”]

[appstore id=”Anomaly_Defenders_ios” name=”Anomaly Defenders (iOS)” premiere=”wiosna 2014″]

[appstore id=”Anomaly_Defenders_osx” name=”Anomaly Defenders (OS X)” premiere=”wiosna 2014″]

To Top