Informacje i nowości

Eddy Cue i Craig Federighi pojawią się na Code Confrerence

Eddy Cue & Craig Federighi

Na konferencji zorganizowane przez Re/Code, oprócz CEO Microsoftu – Satya Nadelii oraz CEO General Motors – Mary Barra, pojawią się również dwaj starsi wiceprezesi Apple – Eddy Cue oraz Craig Federighi i będą prowadzącymi podczas drugiej nocy konferencji. Warto zaznaczyć, że Apple jest niemalże stałym gościem konferencji organizowanych przez Re/Code, jeszcze za czasów, kiedy to nazywały się D: All Things Digital Conference.

Eddy Cue przepracował w Apple 25 lat i aktualnie zajmuje stanowisko starszego wiceprezesa ds. oprogramowania internetowego oraz usług. Pracował między innymi nad iTunes, Siri, App Store oraz iBook Store.

Drugi z panów, Craig Federighi, przepracował w Apple parę lat i po przerwie powrócił do Apple w 2009 roku, lecz warto zaznaczyć, że wcześniej współpracował wraz z Jobsem w firmie NeXT. Obecnie jest starszym wiceprezesem ds. oprogramowania i kieruje zespołami odpowiedzialnymi za iOS oraz OS X i to dzięki niemu mamy najlepsze systemy operacyjne na świecie ;).

Code Conference odbędzie się w dniach 27-29 maja. W jej trakcie, zaproszeni goście będą rozmawiać o wpływie cyfrowej technologii na życie codzienne oraz biznes dzisiaj oraz w przyszłości.

[source name=”Re/Code” url=”http://recode.net/2014/04/28/code-conference-second-night-will-star-apple-top-execs-eddy-cue-and-craig-federighi/”]

To Top