Aplikacje na iOS i OS X

Rysiek widzi Misie – kolejny polski ostrzegacz drogowy

Rysiek

Niedawno skończyłem artykuł porównujący programy Yanosik i Waze – nawigacje z informacjami o sytuacji na drodze, a w ręce wpadła mi podobna, dopiero co udostępniona w App Store, aplikacja Rysiek.

Za programem stoi firma NaviExpert – twórca nawigacji o tej samej nazwie[appstore id=568417224 type=price] oraz aplikacji Korkosfera[appstore id=568404094 type=price]. Program posiada ciekawą, humorystyczną grafikę, a jego podstawową funkcjonalnością jest ostrzeganie przed fotoradarami, wypadkami i „miśkami”.

Rysiek dzięki unikalnej technologii Community CB korzysta z informacji pochodzących z różnych źródeł i weryfikuje zgłaszane zdarzenia drogowe. Wszystko po to, by nic nie przeszkodziło Tobie w dobrej jeździe!

Dlaczego warto podróżować z Ryśkiem?

[list_style class=”bookmark” ]

  • bo jako jedyna polska aplikacja wykorzystuje informacje pochodzące z wielu źródeł: z nasłuchów CB, z monitoringu radia i internetu oraz ze zgłoszeń użytkowników własnych oraz nawigacji NaviExpert
  • bo weryfikuje zgłoszenia
  • bo każdy kilometr przejechany z Ryśkiem to… kilometr frajdy! Im więcej jeździsz, im więcej zgłaszasz wiarygodnych ostrzeżeń, tym jesteś wyżej w rankingu najaktywniejszych użytkowników.

[/list_style]

Podobnie jak Waze[itunes id=323229106 type=price], Rysiek daje użytkownikom możliwość rywalizacji i zdobywania punktów w zamian za udostępnianie informacji o sytuacji na drodze.

Chociaż aplikacja wygląda ciekawie i myślę, że może okazać się świetną alternatywą dla Yanosika[appstore id=424002753 type=price], to ja na pewno nie zdecyduje się na nią chociażby ze względu na brak nawigacji i póki co zostaję przy Waze[appstore id=323229106 type=price].

[appstore id=845152759]

To Top