Gry na iOS i OS X

Godfire: Rise of Prometheus – premiera w App Store

Godfire: Rise of Prometheus - iOS (iPhone, iPod touch, iPad)

W dniu wczorajszym do App Store trafiła stworzona z wielkim rozmachem gra polskiego studia Vivid Games – Godfire: Rise of Prometheus. Jest to przygodowa gra akcji przeznaczona na urządzenia mobilne, która według twórców „zaciera granice między rozgrywką mobilną, a konsolową”.

Gra została tworzona przy współpracy z nominowanym do oskara studiem Platige Image. Na potrzeby Godfire: Rise of Prometheus, historię przygotował brytyjski pisarz Steve Ince, który uczestniczył w takich projektach jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz serii Broken Sword. Gra posiada pełne udźwiękowanie dialogów w wykonaniu profesjonalnych aktorów, oraz liczne przerywniki filmowe.

[youtube id=”skfI_TXA_S4″]

W Godfire: Rise of Prometheus, utrzymanej w klimacie greckiej mitologii, wcielamy się w postać Prometeusza, aby wyruszyć w epicką wyprawę, której celem jest odzyskanie potężnej iskry boskiego ognia i przekazanie jej śmiertelnikom. Aby dotrzeć do celu będziemy oczywiście musieli odkryć tajemnice mitycznego świata, stoczyć liczne bitwy z wrogami o tytanicznych rozmiarach i rozwiązać wiele mitologicznych zagadek.

Obecnie gra dostępna jest wyłącznie w App Store, na platformę iOS, jednak w tym roku, ma pojawić się również wersja na Androida. Jak zapewniają autorzy, tytuł będzie regularnie wzbogacany o nową zawartość poprzez darmowe aktualizacje.

[appstore id=669376184]

To Top