Informacje i nowości

Paczki Szczęścia. MacBook za 300$

Sklepy Apple w Japonii ruszyły ze sprzedażą „Lucky Bagów”. Są to paczki z produktami od Apple, w których można znaleść też niesamowite gadżety czy karty podarunkowe. W prawdzie fakt czy dostaniemy w naszej paczce Macbook’a jest czystą loterią, to i tak warto wydać 300$ aby poczuć dreszczyk emocji. Apple zadbało aby Japończyków z pustymi rękoma nie zostawić, więc zobaczcie co zawierały tegoroczne „Paczki Szczęścia”.

Kult szczęścia.

Reporterzy japońskiego bloga Mac Otakara pojawili się w firmowym sklepie Apple w mieście Nagoya, aby odkryć dokładną zawartość „Szczęśliwych Paczek”. Tego roczne gifty sprzedawano za 36000 jenów (300 $). W skład niespodzianki wchodzi kilka wspólnych elementów, w tym Apple TV, zewnętrzny Power Bank 4000 mAh od Mophie, karty prezentowe iTunes, słuchawki bezprzewodowe Dr.Dre Powerbeats2 i plecaki Incase Icon. Najcenniejsze paczki zawierały 11-calowego MacBook Air. Inne warianty torby zaoferowały iPod’a touch piątej generacji, iPad’a mini 3 generacji lub iPad Air 2. Nieliczni szczęśliwcy znaleźli w swoich paczkach głośnik przenośny UE Boom Logitech. Ci, którym poszczęściło się „mniej” i w swoich plecakach Macbooka czy iPada nie znaleźli, narzekać nie mogą, gdyż w podstawowych wariantach wartość produktów przekraczała nawet 650$. Promocja jest ograniczona i co roku spotyka się z wielkim zainteresowaniem. Kupujący stali w olbrzymich kolejkach licząc na swoje szczęście. Gdybyśmy sami chcieli otworzyć „Szczęśliwą paczkę”, musimy zapłacić sobie jeszcze za lot do Japonii, i zakwaterowanie. Całkiem ciekawy pomysł aby w przyszłym roku spróbować trafić Macbook’a i przy tym zobaczyć kraj kwitnącej wiśni. Ktoś się wybiera?

[half]luckybag20151[/half] [half_last]luckybag20153[/half_last]

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2014/01/02/lucky-bags-go-on-sale-at-japanese-apple-stores-big-ticket-items-included/]

To Top