Gry na iOS i OS X

Najlepsze gry dla iOS. Tydzień 2

Zapewne z utęsknieniem czekacie na chwilę, w której redakcja AppleCenter.pl poleci Wam warte uwagi interaktywne produkcje. Oto jesteśmy. Dzisiaj zawierzymy milionom graczy z całego świata i polecimy trzy aplikacje, które w ostatnim tygodniu sprzedawały się najlepiej w App Store. Produkcje przyjemne i naprawdę wciągające, sprawdziliśmy i myślę, że każdy kto skusi się na pobranie żałować nie będzie. Najlepsze gry dla iOS przed Wami. Powodzenia Przyjaciele.

[appstore id=757864890]

[third]gunbrick_2[/third] [third]gunbrick_1[/third] [third_last]gunbrick_3[/third_last]

[youtube id=lpjLH1sHQ1g]

Miła dla oka platformówka, która ostatnim czasem podbiła serca graczy na urządzenia iOS. Rozbudowany system rozgrywki gwarantuje pełne emocji godziny przy ekranie waszego smarfonu. Nietuzinkowa oprawa muzyczna dodaje rozgrywce prawdziwej pikanteri. Gra wymaga wprawy, a kolejne levele są coraz trudniejsze. Gry wzorowane na starym dobrym „Pegazusie” cieszą się ostatnim czasem olbrzymią popularnością. Jeśli jesteś pokoleniem wczesnych lat dziewięćdziesiątych, wiesz o czym mowa. Ten wspaniały czas spędzony przed Mario Bros, nie wróci już nigdy. Podaruj sobie trochę wspomnień i wróć do klimatów dzieciństwa.

[appstore id=834315918]

[third]space_marshalls_1[/third] [third]space_marshalls_2[/third] [third_last]space_marshalls_3[/third_last]

[youtube id=sbX9ZIZw0EU]

Gra, przeznaczona szczególnie dla fanów Star Wars i Mass Efekt’a. Międzygwiezdne uniwersum ma specyficzny klimat pasujący tylko pewnemu typowi graczy. Jeśli jesteś fanem Sci-fi, złapiesz wszystko w błyskawicznym tępie. Grafika olśniewa, a kamera z góry pozwala na kontrolowanie większego obszaru, co daje nam poczucie bezpieczeństwa. Mnóstwo wrogich jednostek, lasery, statki kosmiczne i długie godziny zabawy, w świetnym klimacie mój numer jeden tego tygodnia. Weź los galaktyki w swoje ręce, zostań międzygalaktycznym szeryfem.

[appstore id=946246576]

[third]spirefall1[/third] [third]spirefall_@[/third] [third_last]spirefall_3[/third_last]

[youtube id=dm_m4rJjqec]

Warta przetestowania zręcznościówka, która przykuwa uwagę swoim oryginalnym designem. Zasady są dość proste. Wpinamy się po spiralnej wieży, wirtualnym zwierzaczkiem. Im wyżej dojdziemy tym zdobywamy więcej punktów a poziom trudności gwałtownie rośnie. Pamiętaj wieża od spodu się rozpada więc musisz być szybki i przewidywalny. Ta produkcja na pewno nie pozwoli Ci się zrelaksować. Będziesz grać na pełnych obrotach. Do dzieła.

[source name=Własne url=http://applecenter.pl]

To Top