Informacje i nowości

Dropbox nie będzie już wspierać OS X 10.5 i starszych systemów

Autorzy aplikacji Dropbox kontaktując się za pośrednictwem wiadomości e-mail z użytkownikami starszych wersji OS X ogłosili, iż wkrótce aplikacja przestanie być wspierana dla komputerów z systemem Leopard lub innych starszych wersji systemu operacyjnego od Apple. Oznacza to, że przyszłe wersje dropboxa już nie będą działać na systemach OS X 10.5 i w dół. 

Co radzimy?

Nasze pliki są bezpieczne. Użytkownicy, którzy nie zainstalują uaktualnienia nadal będą mogli korzystać z internetowego menedżera Dropbox, ale zostaną automatycznie wylogowani z aplikacji na Mac’u. Od tego momentu, nie będziemy mogli zalogować się z powrotem do klienta na Mac, dopóki nie zainstalujemy nowszej wersji OS X.10_10_1_update-1

Zmiany wejdą w życie w dniu 18 maja, więc użytkownicy nadgryzionego jabłuszka, mają jeszcze dużo czasu, aby uaktualnić swoje oprogramowanie, lub komputer jeśli to konieczne :). W sytuacji gdy przyszedł czas na zmiany zawsze możecie rozglądnąć się w sklepie internetowym iOpen, powołać się na portal AppleCenter.pl i poszukać najlepszego sprzętu dla Siebie.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/01/20/dropbox-leopard-support/]

To Top