Aplikacje na iOS i OS X

Nike+ Fuel. Integracja z aplikacją Zdrowie, bez opaski

Nike udostępniło długo oczekiwaną aktualizację swojej aplikacji FuelBand dla użytkowników iPhone śledzących swoje postępy na siłowni. FuelBand jest od teraz zintegrowany z aplikacją Zdrowie na iOS 8, a człon Band wyskoczył z nazwy produktu. Od teraz możecie monitorować swoją aktywność fizyczną bez użycia dodatkowego akcesorium jaką była opaska. Smartphone zrobi to za Was. Aktualizacja dodaje pełne wsparcie dla śledzenia bezpośredniego ruchu użytkowników.

Nowa wersja wykorzystuje HealthKit, pakiet wprowadzony wraz z iOS 8, FuelBand udostępnia za zgodą użytkownika dane, które integrują się z HealthKit. NikeFuel to fitnessowy przewodnik dla śledzących swoją aktywność w ciągu dnia.

Oprócz połączenia HealthKit z nową wersją Fuel, Nike zachwala również nową funkcję Feed Sport. Połączenie swoich postępów z platformami społecznościowymi w jednym miejscu. Twitter , Facebook i Instagram są od tej chwili dla nas dostępne z aplikacji Nike, a my możemy dzielić się z Przyjaciółmi własnymi celami czy wynikami. Założenie jest takie, iż będziemy osiągać lepsze wyniki przy dopingu bliskich. Fuel dla iPhone jest dostępny za darmo w AppStore, a opaska pomimo, że nie potrzebna właścicielom nowych iPhonów, jest dalej dostępna na rynku i kosztuje około 400zł.

Aplikacja w AppStore.

[appstore id=493325070]

[third]screen322x5722[/third] [third]img_6716[/third] [third_last] screen322x572-2[/third_last]

 iPhone 5S zaczął śledzić kroki, a system iOS 8 dodał sposób przeglądania tych czynności bez potrzeby aplikacji firm trzecich. Wiele popularnych aplikacji monitorujących aktywność, które wcześniej były niezastąpione, zdecydowały aby zespolić swoje funkcję z centrum Zdrowia na iPhone’ach. Smartfon może być najbardziej wiarygodnym narzędziem fitness, gdyż zakłada się, że zabieramy go wszędzie ze sobą.

[source name=AppStore url=https://itunes.apple.com/us/app/nike+-fuel/id493325070?mt=8]

To Top