Plotki

Sekretny salon sprzedaży Apple Watch w Paryżu

Apple Watch to nie tylko technologiczny gadżet ale również element stylu i modny dodatek. Aby bardziej zwrócić uwagę na ten punkt widzenia Apple instaluje specjalne stoisko z Apple Watch w jednym z najmodniejszych centrów handlowych w Paryżu, w ekskluzywnej i wymyślnej Galerii Lafayette Haussmann.

8207253216_0b0523b641_k-640x457

Według francuskiego portalu Mac4Ever budowa specjalnego salonu sprzedaży Apple Watch w galerii rozpoczęła się kilka tygodni temu. Firma Apple nie wypowiedziała się oficjalnie w tej sprawie ale źródło donosi, że zbieżność czasu, lokalizacji i białej kolorystyki ścian na to wskazuje właśnie na to, że powstaje tam dedykowany salon sprzedaży urządzenia naręcznego Apple, które ma pojawić się w dystrybucji w kwietniu.

Tajemniczy salon jest ulokowany na drugim piętrze Galerii Lafayette. Miejsce budowy jest starannie przykryte plandekami.

10242

Według źródła podobne salony budowane są w kilku miejscach na świecie, a ich tworzenie organizuje i nadzoruje sama Angela Ahrendt, która jest szefem sprzedaży detalicznej Apple.

Nie jest do końca pewne kiedy rozpocznie się sprzedaż nowego gadżetu od Apple. Tim Cook zapewniał, że nastąpi to w kwietniu ale nie określił dokładnej daty. Może skoro już powstają specjalne sklepy pod Apple Watch to ich dystrybucja rozpocznie się początkiem tego miesiąca?

[source name= mac4ever url= http://www.mac4ever.com/actu/98506_un-stand-secret-pour-l-apple-watch-aux-galeries-lafayette-maj-avec-les-photos]

To Top