Informacje i nowości

Co zrobić aby mieć najbardziej wypasionego Apple Watch?

Prawdopodobnie większość osób nie będzie chciało uczynić złotego Apple Watch jeszcze droższym bo według najnowszych doniesień najbardziej ekskluzywna wersja Watch Edition może kosztować grubo powyżej 10 000 dolarów. Większość z nas musiałaby wziąć kredyt pod zastaw domu żeby móc marzyć o ozdobieniu swojego nadgarstka Apple Watch wykonanym z 18-to karatowego złota.

Dla niektórych osób jednak, czyste złoto to za mało. I właśnie dla takich „bogaczy-indywidualistów” firma Brikk przygotowała ofertę, która wzbogaci i tak już najdroższy model urządzenia naręcznego Apple. Brikk proponuje usługę wysadzenia diamentami Watch Edition dzięki czemu urządzenie będzie razić jeszcze większym blaskiem.

Słyszeliśmy, że Kanye West wzbogacił w powyższy sposób swojego iPhone’a 6 plus więc może będzie jednym z pierwszych klientów  Brikk na wypasionego iZegarka 🙂

iphone-6-diamond

Oferta  Brikk zawiera 30 różnych propozycji podrasowanego Apple Watch m.in. Watch Edition z 24- karatowego złota albo z platyny. Na szczęście Brikk „tuningują” obie wielkości kopert zegarka 38 i 42 mm więc zarówno szczupli milionerzy jak i zarobieni grubasy znajdą coś dla siebie. Nie ma nic bardziej kłopotliwego niż zsuwający się z nadgarstka złoty zegarek kiedy machasz ręką aby przywołać swojego szofera.

yvan-arpa-pine-apple-gold-diamonds-apple-watch-2-640x485 eb9ccfe566c0783e_Screen_Shot_2014-12-19_at_5.45.37_PM.xxxlarge

Na oficjalnej stronie firmy zajmującej się uszlachetnieniem głównie produktów Apple możemy się dowiedzieć, że są 3 opcje cenowe: Standard, The Deluxe i Omni. Najbardziej ekskluzywna opcja Omni polega na wysadzeniu urządzenia rzędami wysokiej jakości diamentów wokół wyświetlacza Apple Watch, a także wokół przycisków. Każda praca wykonywana jest w laboratorium sztuki w Los Angeles, gdzie zegarki od Apple są rozbierane, polerowane i ponownie pokrywane szlachetnymi metalami.

Pełną ofertę zobaczycie na oficjalnej stronie Brikk.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/313562/want-bling-apple-watch-just-add-diamonds/]

To Top