Gry na iOS i OS X

Mortal Kombat X nadchodzi na iOS i Android

W okresie dorastania było wiele gier walki, które mnie cieszyły ale to Mortal Kombat był pierwszą serią gier, która mnie naprawdę pochłonęła i zaczarowała. Uwielbiałem ją np. za zróżnicowanie i wygląd zajefajnych postaci: Scorpion (kto kojarzy „Get over here!?) Kano, Goro i rzeszta. Umieliście robić fatality? Zawsze cieszyło tak samo kiedy specjalną kombinacją klawiszy udało się wykończyć przeciwnika w specyficzny sposób.

Czy może być lepsza wiadomość dla fanów serii niż taka, że gra prawdopodobnie pojawi się wreszcie na urządzenia mobilne? Mortal Kobat X nadchodzi i jeśli rzeczywiście się pojawi to może okazać się hitem na AppStore.

Zobaczcie zwiastun:

[youtube id= sF_LkhjaLAM]

Netherrealm Studios stworzyło Mortal Kombat X dla urządzeń mobilnych. Gra pozwala na udział w rozgrywce większej ilości graczy niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowy Mortal Kombat X ma mieć specjalny tryb multiplayer, który będzie pozwalał na łączenie się graczy z całego świata w grupy. Na razie nie znamy daty premiery jeśli ta rzeczywiście nastąpi ale na pewno będziemy informować na bieżąco.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/313911/get-mortal-kombat-x-coming-ios/]

To Top