Informacje i nowości

Konferencja Apple już dzisiaj, gdzie oglądać?

To już za kilka godzin, o 18:00 startuje kolejna konferencja Apple którą znamy pod nazwą Spring Forward. Sama konferencja będzie prawdopodobnie poświęcona zegarkowi Apple Watch, a co możemy się dodatkowo spodziewać to niestety nikt nie wie. Możliwe, że odświeżeniu ulegną również komputery MacBook Air i MacBook Pro i przy tej okazji zostanie wprowadzony nowy model MacBooka Air 12′ z wyświetlaczem Retina. To niestety tylko czyste spekulację.

Co do samej konferencji dla zainteresowanych zapraszam na stronę Apple dostępną pod tym adresem. Na tej stronie będzie transmisja na żywo całego wydarzenia.

Live streaming video requires Safari 5.1.10 or later on OS X v10.6.8 or later; Safari on iOS 6.0 or later. Streaming via Apple TV requires second- or third-generation Apple TV with software 6.2 or later.

Patrząc na powyższe parametry do jej odtworzenia potrzebujemy przeglądarki Safari, za równo na komputerach Mac jak i urządzeniach z systemem iOS. Osoby posiadające Apple TV mogą za pośrednictwem aplikacji pod nazwą Apple Special Event która przed chwilą pojawiła się w urządzeniu będą mogli oglądnąć całe to wydarzenie. Prezentacja będzie dostępna jak zawsze w języku angielskim (miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie chińskiego lektora).

 

Dodatkowo na naszej stronie będziemy prowadzić tak jak poprzednio live bloga na którym będziemy Was kochani czytelnicy na bieżąco informować o wszystkich nowościach z całego wydarzenia.

 

Start 18:00! Zapraszamy!

 

To Top