Aplikacje na iOS i OS X

Facebook Groups – możliwości aplikacji

Aplikacja Facebook Groups została wydana w listopadzie ubiegłego roku. Od tamtego momentu jest sukcesywnie aktualizowana. Każdy kolejny update przynosi nowe funkcje i poszerza możliwości aplikacji, która znacząco ułatwia śledzenie i komunikowanie się pomiędzy grupami na Facebook’u. Wśród możliwości jakie do tej pory oferowała aplikacja możemy odnaleźć tworzenie grup, udostępnianie informacji, zdjęć, linków, odkrywanie oraz dołączanie do nowych grup. Jedną z najbardziej docenionej do tej pory opcji jest możliwość dodania pojedynczej grupy do ekranu głównego.

Facebook Groups

Najnowsza aktualizacja przyniosła możliwość sortowania i organizowania ulubionych grup. Poprzez przytrzymanie ikonki grupy możemy dodać ją do kategorii “ulubione”, która wyświetla je na górze listy w oddzielnej rubryce. Również zdjęcia i wydarzenia mają teraz swoje miejsce, dzięki czemu możemy przeglądać albumy oraz obserwować nadchodzące wydarzenia.

Facebook Groups

Facebook Groups to ciekawa propozycja która może być wykorzystywana przez szkoły, firmy, drużyny czy innego rodzaju organizacje do dzielenia się między sobą informacjami, zdjęciami i wydarzeniami.

Facebook Groups można pobrać za darmo z sklepu App Store.

[appstore id=931735837]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/48400/facebook-groups-app-now-lets-you-sort-and-organize-groups-browse-photos-and-events]

To Top