Informacje i nowości

Gwarancja dla Apple Watch. Sprawdź jakie firma stawia warunki

apple-watch-640x392

Znamy oficjalne wytyczne wobec rodzaju szkód uprawniających do napraw serwisowych lub wymiany gwarancyjnej. Wytyczne te są przestrzegane przez  autoryzowanych dostawców usług Apple i opierają się na standardowej 1-Rocznej ograniczonej gwarancji na sprzęt dla Apple Watch. 

Apple wymieni za darmo jeśli…

Uszkodzenia Apple Watch, które kwalifikują się do naprawy gwarancyjnej obejmują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i śmieci pod wyświetlaczem. Również badpixele wyświetlacza, i zanieczyszczenia wewnętrzne tylnej pokrywy bez uszkodzeń w okienkach czujników tętna. 

Gwarancja_AW

Zapłacisz w serwisie za…

Szkody, które kwalifikują się do weryfikacji i napraw w serwisie obejmują pękniętą, brakującą, usuniętą lub uszkodzoną zaślepkę cyfrowej korony, zerwane zaczepów opasek oraz pęknięcia w tylnej pokrywie. Wymianę ekranu dotykowego, oraz korpusu tarczy.

Gwarancja_AppleWatch

Nie miej złudnych nadziei, tym razem przesadziłeś …

Szkody uznane za niekwalifikujące się do serwisu gwarancyjnego i nienaprawialne obejmują zdemontowaną jednostkę lub brakujące części, katastroficzne szkody, podrobione lub zamienne części i nieautoryzowane modyfikacje. Możliwe że Apple uruchomi całkowitą płatną wymianę urządzenia przy połowie jego wartości jak to ma teraz miejsce w przypadku iPhone’ów.Gwarancja_AppleWatch1

[source name=MacRummors url=http://www.macrumors.com/2015/04/24/apple-watch-damage-warranty-service/]

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac