Informacje i nowości

Gwarancja dla Apple Watch. Sprawdź jakie firma stawia warunki

Znamy oficjalne wytyczne wobec rodzaju szkód uprawniających do napraw serwisowych lub wymiany gwarancyjnej. Wytyczne te są przestrzegane przez  autoryzowanych dostawców usług Apple i opierają się na standardowej 1-Rocznej ograniczonej gwarancji na sprzęt dla Apple Watch. 

Apple wymieni za darmo jeśli…

Uszkodzenia Apple Watch, które kwalifikują się do naprawy gwarancyjnej obejmują wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i śmieci pod wyświetlaczem. Również badpixele wyświetlacza, i zanieczyszczenia wewnętrzne tylnej pokrywy bez uszkodzeń w okienkach czujników tętna. 

Gwarancja_AW

Zapłacisz w serwisie za…

Szkody, które kwalifikują się do weryfikacji i napraw w serwisie obejmują pękniętą, brakującą, usuniętą lub uszkodzoną zaślepkę cyfrowej korony, zerwane zaczepów opasek oraz pęknięcia w tylnej pokrywie. Wymianę ekranu dotykowego, oraz korpusu tarczy.

Gwarancja_AppleWatch

Nie miej złudnych nadziei, tym razem przesadziłeś …

Szkody uznane za niekwalifikujące się do serwisu gwarancyjnego i nienaprawialne obejmują zdemontowaną jednostkę lub brakujące części, katastroficzne szkody, podrobione lub zamienne części i nieautoryzowane modyfikacje. Możliwe że Apple uruchomi całkowitą płatną wymianę urządzenia przy połowie jego wartości jak to ma teraz miejsce w przypadku iPhone’ów.Gwarancja_AppleWatch1

[source name=MacRummors url=http://www.macrumors.com/2015/04/24/apple-watch-damage-warranty-service/]

To Top