Co słychać u konkurencji

Według LG nawet Steve Jobs pokochałby nowego G4

Samsung uruchomił już sprzedaż Galaxy S6 i uwaga fanów Androida skupia się powoli na modelu LG G4. Czy flagowiec południowokoreańskiej firmy ma szansę osiągnąć duży sukces?

W sieci pojawiło się kilka zdjęć odzianego w skórę tylnego panelu telefonu. Wątpliwości zostaną rozwiane niebawem bo premiera urządzenia już w środę. Rzecznik prasowy firmy powiedział w wywiadzie, że LG G4 jest tak wspaniały, że „nawet Steve Jobs by go pokochał”.

LG-G4

Skoro tył G4 będzie obłożony naturalną skórą to można się obawiać jak będzie on wyglądał po dłuższym czasie użytkowania. Noszenie w kieszeni narazi go na obtarcia i ubrudzenia. LG decydując się na taki krok prawdopodobnie udostępni użytkownikom możliwość samodzielnej wymiany tylnego panelu.

Przedstawiciel LG Electronics mówi:

Użytkownicy będą mieli zapewniony lepszy uchwyt smartfona. Materiał będzie miły w dotyku, a wraz z naturalną eksploatacją nabierze unikalnego połysku.

Czy flagowiec LG „podbierze” trochę rynku Apple? Się okaże. Firma z Cupertino właśnie ogłosiła, że ostatni kwartał był na drugim miejscu w historii, biorąc pod uwagę wielkość sprzedaży.

[source name= cultofandroid url= http://www.cultofandroid.com/73165/lg-says-even-steve-jobs-would-loved-the-g4-2/]

To Top