Gry na iOS i OS X

MARVEL Future Fight. Rewelacyjna produkcja na iPhone

Bohaterowie MARVELA w twoim telefonie.

Pojawiła się jak gromowładny młot Thora, niczym skumulowana plazma Iron Mana i furia Hulka. Oczywiście mowa o nowej grze na iOS i platformę Android, z kultowymi bohaterami MARVEL’a w roli głównej. Do ściągnięcia za darmo w AppStore.

Gra już od samego początku jest przyjemna. Wcielamy się w postać Thora, tłuczemy kilku złoczyńców, a intuicyjny samouczek prowadzi nas krok po kroku zaznajamiając z mechaniką gry. Gatunek? Odrobinę spokrewniona ze starym dobrym Diablo, czy Neverwinternight’s. Oczywiście nie w takim dobrym klimacie, ale mamy postać i jej rozwój więc mogę pokusić się o zaszufladkowanie tej produkcji. Co by dużo nie mówić struktura grafiki jest kapitalna i pokazuje możliwości graficznego układu iPhone’a oraz środowiska Metal. Rendering wszelkiego rodzaju efektów i przyrody nie pozostawia sobie wiele do życzenia, pełna profesja i dopracowanie.

Mechanika gry MARVEL Future Fight

Ciągle jesteśmy w ruchu i tempo gry nie spada w żadnym momencie, gra wciąga nas do środka i nie chce wypuścić. Gra oczywiście w trybie free nie pozwala nam na odpalenie pełnego kontentu, a co za tym idzie, bardziej wkręceni gracze będą zmuszeni kupić sobie odpowiednie dodatki w miarę potrzeb, albo grać wyraźnie długo by zdobyć i odblokować wszystkie archivmenty. Jak by nie patrzeć i tak w darmowej odsłonie nudzić się nie będziemy. Co tydzień gra będzie przypominać nam o nowych wyzwaniach i misjach. Na dłuższą metę gra może być odrobinę monotonna ale właśnie cotygodniowe misje powinny nam to zrekompensować . Redaktor S-Play komentuje

Przyznam, że jestem naprawdę zdziwiony. Pomimo żebrania przez twórców na absolutnie każdym kroku, w „MARVEL Future Fight” gra się naprawdę przyjemnie. Ba, to najlepsza darmowa aplikacja z super-bohaterami Marvela, jaką nosiłem w kieszeni spodni. Trochę ich się już z kolei zebrało w zbiorach Google Play.

Ja również podzielam to zdanie, i jestem święcie przekonany, że i Wy powinniście spróbować zagrać w tę niebanalną grę. Do dzieła.

[appstore id=955705796]

[third]screen640x640-2[/third] [third]screen640x640-3[/third] [third_last]screen640x640-1[/third_last]

[youtube id=ZGjmbAPKPlI]

[source name=AppStore url=https://itunes.apple.com/au/app/marvel-future-fight/id955705796?mt=8]

[source name=SPlay url=http://splay.pl/2015/05/04/marvel-future-fight/]

To Top