Informacje i nowości

Zakładka Apple Music na polskiej witrynie Apple

Apple Music w Polsce

Nie musimy się już zastanawiać ani domyślać czy tym razem Giganci z Cupertino na pewno wezmą nasz kraj pod uwagę. Usługa Apple Music w Polsce została potwierdzona na witrynie firmy dedykowanej naszemu krajowi.

Dosłownie kilka chwil temu na oficjalnej stronie Apple pojawiła się zakładka MUSIC dająca stu-procentową pewność, że będziemy mieli możliwość sprawdzenia i przetestowania serwisu muzycznego sygnowanego logiem nadgryzionego jabłka.

Muzyka – nie umiemy do niej podejść inaczej, niż z pasją. Jest naszą inspiracją i siłą napędową od samego początku. Postanowiliśmy więc dodać coś od siebie. Dać Ci muzykę bez ograniczeń poprzez dostęp do milionów utworów. Przekazać osobiste rekomendacje ludzi, którzy znają się na muzyce i ją kochają. Pogłębić relacje między muzykami a ich fanami. I przedefiniować radio dzięki nowej, globalnej i całodobowej stacji. Tak stworzyliśmy Apple Music. A to dopiero początek.

Takimi słowami Apple pragnie wzbudzić naszą ciekawość i pragnienie odkrywania muzyki za pośrednictwem Apple Music, która ma być nie tylko wielką bazą utworów ale również czymś w rodzaju portalu społecznościowego łączącego fanów z artystami.

Ale co tu więcej pisać? Zobaczcie sami na stronie Apple: Apple Music w Polsce 

[source name= apple.pl url= http://www.apple.com/pl/music/]

To Top