Informacje i nowości

iPhone 6s jednak będzie mieć 16GB pamięci na pokładzie?

iPhone 6S przeciek płyty głównej.

Nowe zdjęcia płyty głównej nadchodzącego „iPhone 6s”. Zostały opublikowane przez 9to5Mac, według analiz wszystko wykazuje na to, że aktualizacja przyjmie formę tylko i wyłącznie hardware’ową.

Zaktualizowane modemy Qualcomm LTE będą jeszcze szybsze i potwierdzają się wcześniejsze plotki. Poprawi się również efektywność energetyczna samego czipu. Widać również zaktualizowany moduł NFC dla obsługi Apple Pay. Prawdopodobnie pojemność podstawowa zostanie przy 16GB. Niestety.

9to56sboard

Nowa linia iPhone w tym roku po raz kolejny będzie prawdopodobnie oferować opcję pamięci 16 GB. Rozszerzone układy magazynujące jakie zobaczymy to 64GB i 128GB w wyższej ofercie cenowej. Podczas gdy wielu narzeka na małą ilość pamięci. Phil Schiller twierdzi, że spółka koncentruje się na usługach chmurowych. Dzięki uruchomieniu Apple Music, wielu użytkowników zrezygnuje w całości z magazynowania muzyki. Inne zmiany wraz z iOS 9 mają przynieść mniejszy system iOS, mniejsze pakiety aktualizacji i lepszą stabilność systemu, a to wszystko da nam więcej miejsca. 

Nowy iPhone bez zmain? Praktycznie potwierdzone

Analizując wcześniejsze plotki i donosy, zdjęcia sugerują, że iPhone 6s pozostanie niestety identyczny wyglądem i kształtem do swojego poprzednika. Jak widać wszelkie zmiany w wymiarach byłby nieznaczne, pozostawiając urządzenie zgodne z prawie wszystkimi istniejącymi akcesoriami do iPhone’a 6.

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/07/03/iphone-6s-logic-board-16gb-nfc/]

 

To Top