Humor

NoPhone – dla uzależnionych od iPhone’a

Hej kolego, czy każdego dnia co chwilę przeglądasz tablice znajomych na fejsie? Zamiast oglądać w kinie film z dziewczyną, przeglądasz najnowsze kwejki? Czy ekran smartfonu to miejsce, na które spoglądasz częściej niż na ludzkie twarze? Jeśli tak to oznacza, że jesteś uzależniony od swojego iPhone’a i tak się składa, że  świat ma dla Ciebie coś dzięki czemu uwolnisz się ze szpon nałogu.

NoPhone to rewolucja

Przedstawiamy NoPhone. Rewolucyjny kawałek plastiku, który pozwoli zapomnieć Ci o łączności ze światem bez dyskomfortu pustej kieszeni. Jest lekki, bezprzewodowy, cienki i nowoczesny. Czego chcieć więcej? Już nigdy więcej pilny telefon nie przerwie południowej sjesty. NoPhone zawsze będzie przy Tobie właśnie wtedy gdy go potrzebujesz. Ale zaczekaj to jeszcze nie wszystko, NoPhone daje Ci pełną wolność, tę której nigdy nie zaznałeś z jakimkolwiek innym urządzeniem. Uwolnisz się od:

[list_style class=”bookmark” ]

  • Ciągłego lokalizowania przez znajomych
  • Historii przeglądania
  • Wyczerpującej się pamięci
  • Rozładowujących się baterii

[/list_style]

ProductPhotos_NoPhoneSEFLIEFamilyPlan_1024x1024-640x640

Specjalna edycja z lusterkiem do selfie.

Możesz korzystać z niego bez ograniczeń, a jego posiadanie stanie się inspiracją do podjęcia normalnego życia pełnego interpersonalnych relacji, za jedyne 12$! Jeden ze szczęśliwych użytkowników dziękuje twórcom NoPhone za uratowanie jego małżeństwa.

Od kiedy żona obdarzyła mnie NoPhonem, nie wrzuciłem ani jednego zdjęcia na instagram z moim jedzeniem, mamy dla siebie więcej czasu, a Malwina jakby pokochała mnie na nowo- opowiada radosny Pan Andrzej.

[source name=CultOfMac url=http://www.cultofmac.com/330189/cure-your-iphone-addiction-with-nophone-a-useless-plastic-rectangle/]

 

To Top