Informacje i nowości

iPad Pro i 4 GB pamięci RAM

iPad Pro w połączeniu z oprogramowanie firmy Adobe będzie wspaniałym narzędziem do tworzenia i edycji grafiki. Kilka jego możliwości na wczorajszej konferencji zaprezentował nam specjalista z firmy Adobe.

Firma Adobe przypadkiem ujawniła nam kilka głębszych szczegółów dotyczących specyfikacji urządzenia, której jedyną nieznaną nam dotychczas nowością jest fakt, że urządzenie będzie posiadać 4GB pamięci RAM, podwajając obecną ilość pamięci iPada Air 2.

 Podczas konferencji prezentowaliśmy szybkość i precyzję mobilnych aplikacji pakietu Adobe Creative Cloud oraz nowego iPada Pro. Sam iPad zapewni nam rewelacyjną przestrzeń robocza na 12,9 cala które oferuje wyświetlając obraz w rozdzielczości 2732×2048 piksela. Wszystko to wspierane jest przez procesor A9x oraz 4GB pamięci RAM.

W tym przypadku nie musimy czekać na dokładne testy urządzenia oraz, jak serwisy rozbiorą go na części pierwsze i sprawdza co dokładnie w sobie kryje.

I co powiecie? iPad Pro ma tyle samo pamięci RAM co podstawowy model MacBooka Air, w zasadzie to jego najwyższa konfiguracja z dyskiem 128GB będzie parametrami podobna  i ceną podobna.

[source name=iMore url=http://www.imore.com/apples-new-ipad-pro-has-4gb-ram-according-adobe]

To Top