Informacje i nowości

Mechaniczny (niesamowity) Apple Watch!

Na targach CES w Las Vegas, zaprezentowany został Szwajcarski Alp Watch. Niesamowity majstersztyk od H. Moser & Cie, zegarek, który swoją stylistyką nawiązuje do Apple Watcha.

Cena za ten ekskluzywny zegarek wyniesie 24 900 dolarów. To więcej niż Apple Watch Edition. Zegarek będzie dostępny w rozmiarze 38 mm. I w sumie na tym podobieństwa się kończą.

[youtube id=qCBLFZvPu4w]

Szwajcarski producent zamierza wprowadzić na rynek tylko 50 egzemplarzy. Reklama w przyjemny sposób parafrazuje reklamy Apple. W spocie podkreślono, że urządzenie, nie posiada żadnych funkcji, poza sprawdzaniem czasu (mniej znaczy więcej). Umożliwia za to coś znacznie ważniejszego – spotkania z bliskimi bez żadnych (zbędnych) dystraktorów. Zegarek nakręcany  jest w stanie pracować aż 100 godzin po jednym naciągnięciu, to znaczy, że posiadamy urządzenie, które może działać wieczność (coś dla mnie!).

Jestem ciekawy jak przedstawiciele Apple zareagują na taki ruch ze strony Szwajcarskiej firmy. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu Alp Watch. Jeżeli ktoś dysponuje taką gotówką i chciałby sprawić mi taki prezent, to z chęcią przyjmę 🙂

[source name=TheVerge url=http://www.theverge.com/2016/1/7/10728220/swiss-alp-watch-anti-apple-watch]

To Top