Informacje i nowości

[Ważne] Kilka słów od naczelnego

Pragnę przekazać Wam kilka istotnych informacji dotyczących AppleCenter.

Jak zauważyliście, ostatnimi czasy wiele się zmieniło w naszym serwisie. Zmiany te dotyczą wielu płaszczyzn. Poza nową szatą graficzną strony wiele się zmieniło w kwestii tworzenia treści – od teraz więcej będzie recenzji, wideorecenzji, konkursów oraz innych atrakcji. Zapewniam, iż dokładamy wszelkich starań aby zwiększać jakość AppleCenter.

Zapewne zwróciliście uwagę, że będąc z nami (czyt. stałym czytelnikiem), możecie wygrać wiele ciekawych nagród w konkursach, które często się pojawiają. Nie wykluczam konkursu, w którym wygranego wybierzemy na podstawie liczby jego znajomych, którzy polubili stronę AppleCenter.pl na Facebooku. Nawiązując do tego, mam prośbę – lajkujcie, obserwujcie, polecajcie i mówcie o AC wszędzie gdzie tylko możecie 🙂 Pamiętajcie, im większa popularność tym większe możliwości, z których na pewno skorzystacie.

Mam jeszcze jedną prośbę. Nie chcemy aby w naszym serwisie widniało wiele inwazyjnych reklam. W tej kwestii skłaniamy się do kilku, podstawowych i nie ingerujących reklamówek, które także składają się na nasze wynagrodzenie za ciężką i wymagającą wielu wyrzeczeń pracę, dlatego zwracam się do każdego z osobna o wyłączenie narzędzia blokującego reklamy (AdBlock).

Zapraszam Was:

na naszą stronę: AppleCenter.pl,

do polubienia naszego funpage’a na Facebooku, obserwowania w Google+ i na Twitterze,

oraz oglądania na YouTube.

Komentarze
To Top