Aplikacje na iOS i OS X

[Konkurs] Recenzja Verbio – Nauka Słówek Zabawą

Ostatnimi czasy w moje ręce trafiła świetna aplikacja autorstwa Károly Drészer, mająca na celu poprawienie naszego języka angielskiego poprzez naukę słówek. Przed Wami kolejna recenzja oraz kolejny konkurs – zapraszam!

Aplikacja zawiera ponad trzy tysiące słówek pomocnych w nauce. Jak zapewnia autor, starannie dobrane słowa zostały na podstawie przeprowadzonych badań rynkowych oraz najlepszych książek do nauki języków obcych na świecie.

Program korzysta z inteligentnego algorytmu, który powtarza stare (wymagające jeszcze powtórzenia) i regularnie dodaje nowe słówka.

Oczywiście wspomniane trzy tysiące słówek to nie wszystko. Możliwość rozszerzenia słownictwa poprzez wybór słówek z bazy ponad 25 tys. słów robi wrażenie i zamienia ten program w zaawansowane narzędzie do nauki języka angielskiego.

W celu zwiększenia efektywności i zmotywowania do regularnej nauki, program posiada dzienne i tygodniowe monitorowanie wyników nauki, ilości opanowanych słówek oraz dzienne wyzwania.

Aplikacja oferuje wiele atrakcyjnych trybów nauki. Moją ulubioną opcją jest Desert – cztery słówka, jedno prawdziwe i kilka sekund na odpowiedź. Wartym opisania jest tryb Space. Jest to mini gierka, która polega na lataniu statkiem kosmicznym i celowaniu w litery, które utworzą wskazane słowo.

Link do programu:

Verbio – Nauka Słówek Zabawą

Więcej informacji na stronie developera:

Verbioapp

Konkurs!

Zasady są proste. Napisz komentarz pod wpisem dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać kod do gry (kreatywność mile widziana). Ja natomiast wybiorę trzy osoby, które moim zdaniem odpowiedziały najfajniej oraz przekażę nagrody.

Komentarze
To Top