Plotki

iPhone 7 będzie wyposażony w większą baterię niż iPhone 6s

Jak wynika z nowego chińskiego raportu opublikowanego dosłownie kilka chwil temu w sieci, nowa generacja topowych smartfonów Apple charakteryzować się będzie nieco większą pojemnością baterii niż modele obecne.

iPhone 6s ma baterie o pojemności wynoszącej 1715 mAh, natomiast jego większa odmiana z Plusem 2750 mAh. W iPhonie 7 jak wynika z raportu znajdziemy 1735 mAh, a w większym bracie, modelu 7 Plus – 2810 mAh. Różnice są zatem naprawdę niewielkie, zwłaszcza w przypadku mniejszego wariantu telefonu. Co ciekawe, baterie w iPhone’ach 7 nadal będą miały mniejszą pojemność niż te, które znajdziemy w modelach 6 zaprezentowanych pod koniec 2014 roku.

iphone-7-battery

Oczywiście, należy pamiętać także o tym, że pojemność baterii to nie wszystko. Być może Apple udoskonaliło jej technologię tak, że w połączeniu z bardziej energooszczędnymi podzespołami da znacznie większy czas pracy niż w obecnych iPhone’ach. Taka sytuacja miała miejsce całkiem niedawno. iPhone 6s z baterią o nieco mniejszej pojemności niż iPhone 6 jest w stanie pracować przez taki sam czas.

iPhone’y 7 oraz 7 Plus według wszystkich dotychczasowych informacji, mają mieć design zbliżony do modeli obecnych, większą i bardziej wydajną baterię, aparat z podwójnym obiektywem w przypadku wariantu większego oraz brak portu Mini Jack 3,5mm.

Do prezentacji kolejnych flagowych smartfonów Apple zbliżamy się wielkimi krokami i z dnia na dzień wiemy o nich coraz więcej. Całokształt ujrzymy już w jesieni bieżącego roku. Najprawdopodobniej będzie to wrzesień.

Źródło: 9To5Mac

Komentarze
To Top