System OS X

Nowe wersje beta systemów OS X oraz watchOS dostępne

Poniedziałek ten można śmiało nazwać dniem beta. Oprócz systemów iOS oraz tvOS, także te pozostałe, czyli OS X i watchOS doczekały się nowej wersji.

OS X 10.11.6 Beta 2

Jak wszystko na to wskazuje, druga wersja beta tego systemu wnosi dokładnie to samo co pierwsza. Są to poprawki błędów oraz małe usprawnienia, które powinny nieco przyspieszyć Maca. Deweloperzy znajdą to uaktualnienie w odpowiedniej zakładce w Mac App Store. Osoby zapisane do programu publicznej bety powinni dostać możliwość przetestowania tej wersji najprawdopodobniej już jutro.

watchOS 2.2.2 Beta 1

Pierwsza wersja beta watchOS 2.2.2 przyniosła najwyraźniej dokładnie to samo co uaktualnienia w pozostałych systemach. Powinno być zatem szybciej oraz z mniejszą ilością błędów. Deweloperzy mogą to sprawdzić pobierając tę aktualizację w aplikacji Watch na swoich iPhone’ach. Ponownie, Beta publiczna powinna ukazać się już jutro.

Jak widać, Apple nadal stara się usprawniać wszystkie swoje systemy, podczas gdy do konferencji WWDC i zaprezentowania całkiem nowych został niespełna tydzień. Oby właśnie te przyszłe nie musiały być poprawiane aż tyle razy…

Komentarze
To Top