Informacje i nowości

Ś.P. Apple Pay w Polsce

Pamiętacie jak na naszym portalu mogliście przeczytać o nieoficjalnym uruchomieniu Apple Pay w Polsce poprzez aplikację Boon? Jeżeli nie, możecie to sobie przypomnieć tutaj.

Niestety, od niedawna możemy pożegnać się z tym rozwiązaniem. Boon poinformowało nas w swoim komunikacie prasowym o zmianie polityki prywatności, w której to poinformowano o statusie działania funkcji z naszym kraju:

Wraz z przyjęciem nowej polityki prywatności, usługa Boon może być zasilana kartami płatniczymi z krajów, w których usługa jest uruchomiona (w Wielkiej Brytanii – przyp. red.) co oznacza, że nasze usługi nie są już świadczone w Polsce. Dodatkowo też nowi użytkownicy nie będą już otrzymywać powitalnej kwoty wynoszącej 5 funtów.

Szczerzę mówiąc, obawiałem się że kiedyś taki zwrot akcji nastąpi. Niestety nastąpił. Głównie dlatego, że niektórzy użytkownicy cały czas tworzyli nowe konta tylko po to, by mieć te 5 funtów. Tak mi się wydaje że taka zmiana jest podyktowana właśnie takim zachowaniem konsumentów. Może ktoś z was miał styczność z tym rozwiązaniem? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: Boon payment

Komentarze
To Top