Informacje i nowości

Nie masz prezentu pod choinkę? Możesz go wygrać!

Jak co roku, (w okresie świątecznym) wiele osób spotyka się wciąż z tym samym – odwiecznym problemem. Problemem, który może spędzać sen z powiek niczym w najgorszym koszmarze nocnym (wypowiedziane z efektem „halloween”). Jeśli drogi czytelniku myślisz o tym samym co ja, to masz rację. Zapraszam do zapoznania się z poniższym, świątecznym konkursem AppleCenter 2016.

Wspólnie z firmą Holdit… zaraz, chwileczkę, czy słyszałeś już o tej firmie i jej premium akcesoriach? W szczególności polecam (przynajmniej) rzucić okiem na poniższe recenzje opisujące pierwszorzędne produkty tejże firmy:

  1. Recenzja torby Holdit 15,6″ – styl i klasa dla niego,
  2. Recenzja pokrowca Holdit na iPada Air 2,
  3. Etui Holdit Wallet Case dla iPhone’a 6 – Recenzja,
  4. Recenzja aktówki 14″ marki Holdit – minimalistyczna perfekcja.

Pora przejść do meritum

Wraz z firmą Holdit przygotowaliśmy konkurs świąteczny dla każdego. Poniżej wymieniłem trzy bardzo ciekawe akcesoria a raczej prezenty dla wybranych iUrządzeń:

kabel-lightning-z-linii-holdit

Kabel Lightning z linii Holdit Selected opleciony prawdziwą skórą w kolorze czarnym.

pokrowiec-wallet-case-z-linii-skrea-holdit-selected

Pokrowiec „Wallet Case” z linii „Skrea” Holdit Selected wykonany z prawdziwej skóry i zamszu – w środku ma przegrody na trzy karty kredytowe, dużą kieszeń pod nimi i miękką wyściółkę dla telefonu – zapinany jest na zamek magnetyczny – w kolorze czarnym dla iPhone’a 6/6s.

etui-phone-case

Etui „Phone Case” czyli tzw. plecki z linii Holdit Selected wykonane ze skóry w kolorze brązowym – dla iPhone’a 6/6s.

Wczoraj w nocy, dostałem taką oto wspaniałą wiadomość od mojego dobrego znajomego:

img_4014

Aby wziąć udział w świątecznym konkursie AppleCenter 2016 i sprawić miłą niespodziankę sobie albo bliskiej osobie wystarczy napisać ciekawą, świąteczną historyjkę, która przytrafiła się Tobie albo najbliższym w okresie świąt Bożego Narodzenia. W najbliższą środę, wraz z Mikołajem wylosuję trzech zwycięzców. Swoją historię wyślij na adres e-mail: kontakt@applecenter.pl. W wiadomości nie zapomnij wspomnieć o prezencie, jaki chciałbyś/chciałabyś zobaczyć pod choinką.

PS

Pamiętaj, że Mikołaj to niezły kawalarz! 🙂

Komentarze
To Top