Informacje i nowości

Premiera kontrolera Leap Motion opóźniona

Leap Motion

Oficjalne wydanie kontrolera Leap Motion zostało opóźnione aż do lipca, ponieważ jego producent czuje, że potrzebuje znacznie więcej czasu na tzw. beta testy urządzenia, raportuje TechCrunch. Klientom, którzy zakupili urządzenie w przedsprzedaży, Best Buy wysłał specjalne powiadomienia, a Leap ogłosił dzisiaj, że urządzenie będzie dostarczone 22 lipca.

Kontroler Leap Motion to bezdotykowe urządzenie, pozwalające jego użytkownikom na kontrolowanie swoich komputerów za pomocą gestów… i to aż w trzech wymiarach! Działa w połączeniu z oprogramowaniem Leap Motion.

Leap Motion chce mieć pewność, że produkt, który dostarczają jest najlepszym jaki mogą zaoferować i dodaje, że jak na razie ze sprzętem nie działo się nic „katastrofalnie złego”. Firma wierzy, że sprzęt mógłby być dostarczony w pierwotnym terminie, gdyby naprawdę dopilnowano pewnych spraw, a chciano mieć też pewność, że wszystko zapięte jest na ostatni guzik. Zgodnie z informacją, podaną przez dyrektora genralnego Leap Motion, nowy termin dostawy (22 lipca) jest pewny i „będzie to jednocześnie pierwsze i ostatnie takie opóźnienie”.

Kontroler Leap Motion obecnie jest dostępny w przedsprzedaży, a można go nabyć na stronie producenta w cenie $69.99.

Nap oniższym filmie możecie zobaczyć działanie urządzenia. Napiszcie jak Wam się podoba sterowanie komputerem w taki sposóļ. Uważacie to za wygodne i praktyczne?

[youtube id=”3b4w749Tud8″]

To Top