Aplikacje na iOS i OS X

Cyferki dla dzieci – aplikacja do nauki liczenia dla najmłodszych

Cyferki dla Dzieci - iOS (iPhone, iPad, iPod touch)

Zbliża się Dzień Dziecka. W związku z tym, w ciągu najbliższych dni będziemy chcieli Wam przedstawić kilka nowych aplikacji na iOS, oraz przypomnieć o tych, które już opisywaliśmy, a które zostały stworzone z myślą o maluchach.

Dzisiaj przedstawiamy aplikację Cyferki dla Dzieci. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja ma na celu nauczenie dziecka liczyć.

 

Aplikacja to zbiór wielu zadań i prostych minigier, dzięki którym dziecko będzie mogło poznać liczby od 1 – 10, następnie poprzez zabawę nauczy się liczyć, a na koniec będzie mogło poćwiczyć pisanie cyfr. Wszystko w bardzo miłej i kolorowej oprawie graficznej, oraz przy udziale lektora, który poprowadzi młodego użytkownika krok po kroku poprzez poszczególne zadania, zachęcając do dalszej nauki i zabawy.

W myśl zasady, że najlepiej uczyć się poprzez zabawę, autorzy przygotowali sześć gier, które nie tylko pozwolą utrwalić zdobyte wiadomości, ale także pozwolę dziecku świetnie się bawić:. Weźmiemy więc udział w prostych wyścigach samochodowych, będziemy także mogli nakarmić głodnego hipopotama.

W nagrodę za poprawnie wykonane zadania, Twoje dziecko otrzyma nagrody oraz będzie mogło zebrać rośliny i  kolorowe ślimaki, którymi będzie mogło się opiekować (karmić, czyścić, przebierać, kłaść spać), po umieszczeniu ich w akwarium.

Aplikację znajdziecie w AppStore w uniwersalnej wersji na iPhone’a i iPada. Mamy dla Was także dwa kody, które pozwolą pobrać program zupełnie za darmo! Znajdziecie je zaraz w komentarzu poniżej. Zapraszam także jutro o 20 po kolejny opis programu i kolejne kody!

[appstore id=634344636]

To Top