Gry na iOS i OS X

Ravensword: Shadowlands także na komputery Mac

Ravensword: Shadowlands - Mac OS X

Crescent Moon Games, wydawca Ravensword: Shadowlands (recenzja wersji na iOS), przygotował właśnie wersję swojej gry na komputery Mac.

Revensword: Shadowlands wcielamy się w wojownika, który w nieznanych okolicznościach przeżył wielką bitwę pomiędzy ludźmi, a elfami. Okazuje się, że to właśnie my, jesteśmy jedyną osobą, która może powstrzymać czyhające na świecie zło. Aby tego dokonać musimy odnaleźć trzy zaginione kamienie Ravenstones i legendarny miecz Ravensword.

Oprócz głównego wątku mamy także sporo misji pobocznych, które zdobędziemy rozmawiając z napotkanymi postaciami. Jak przystało na grę RPG naszą postać będziemy mogli w trakcie gry wyposażać w coraz lepszy ekwipunek, a także rozwijać jej umiejętności – tutaj twórcy zapewnili nam dosyć dużo możliwości do wyboru.

Wersja na Mac OS X została oczywiście „wzmocniona” w stosunku do wersji iOSowej – poprawiono cienie, dodane tekstury i modele otoczenia w wysokiej rozdzielczości, itd. Poza zmianami technicznymi nie znalazłem żadnych innych zmian.

[download]

[appstore id=638269330]

To Top