Gry na iOS i OS X

Aplikacje dla dzieci – kody do App Store

123 Kids

Poniżej znajdziecie po 3 kody do 5 aplikacji dla dzieci autorstwa firmy RosMedia. Wszystkie aplikacje są uniwersalne i działają zarówno na iPadzie, jak i iPhone’ie.

Po wykorzystaniu któregoś z kodów, bardzo proszę o zostawienie komentarza z informacją, kto, który kod wykorzystał.

Jeśli nie wiecie, jak wykorzystać kody, zajrzyjcie tutaj.

[margin_border /]

Zabawy dla dzieci

Zabawy dla Dzieci składają się z piętnastu interaktywnych gier edukacyjnych dla najmłodszych. Rozpoznawanie kolorów, liczenie i zbijanie baniek mydlanych, układanie puzzli, odgadywanie odgłosów zwierząt to tylko kilka z gier, które znalazły się w aplikacji.

Piętnaście niezwykłych gier, które bawiąc uczą. Wystarczy wcisnąć „Graj” i wesoły robot o imieniu Tina poprowadzi Twoje dziecko przez całą aplikację.

[appstore id=”460365428″]

Kody do AppStore:
H766AMPHKNA4
XN676NL3NFJA
6PTHHAR9LE3J

[margin_border /]

Zabawa w chowanego

Dzięki tej aplikacji twoje dziecko odkryje krok po kroku świat dźwięków i odpowiadające im postacie lub przedmioty. Młodsze dzieci będą zachwycone odkrywając ukryte zwierzaki, owady i pojazdy.

Starsze mogą próbować zgadywać słysząc dźwięk co się za nim kryje, a potem uczyć się jak wygląda nazwa danego zwierzaka, owada czy pojazdu rozwijając przy tym swoje umiejętności w zakresie poznawania liter.

Recenzja aplikacji.

[appstore id=”569423428″]

Kody do AppStore:
YTPN39FWFAYJ
FMH6NXFWLKAP
9LJFMKLLYX9W

[margin_border /]

Gry dla dzieci

Gry dla Dzieci to polskojęzyczna aplikacja edukacyjna. Zawiera zbiór gier w kategorii memo, które rozwijają spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia.

Zabawa z aplikacją ćwiczy pamięć oraz doskonali zdolność koncentracji.

Do wyboru jest 6 gier, które polegają na zapamiętywaniu i odtwarzaniu w odpowiedniej kolejności sekwencji dźwięków i obrazków.

[appstore id=”484085165″]

Kody do AppStore:
3A7R7XEMLH3J
L49F76LKMLTM
TYHXL9L9APRA

[margin_border /]

Kołysanki dla Maluszka

Najpiękniejsze polskie kołysanki i utwory dla dzieci w znakomitym wykonaniu. Dzięki tej aplikacji ukołysanie dziecka do snu jest łatwiejsze niż można to sobie wymarzyć.

Wszystkie nagrania są w wysokiej jakości audio. Każdy utwór zawiera teksty, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś swojemu maleństwu zaśpiewał/-a i Ty.

[appstore id=”395686298″]

Kody do AppStore:
PLRH3FLNPTNR
3NYAP9WYKTJA
4MKERPMPR6HK

[margin_border /]

Alfabet dla dzieci

Aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich dzieci, które zaczynają swoją przygodę z polskim alfabetem.

Każda litera została zilustrowana czterema wyrazami, spośród których jeden jest animowany i wzbogacony o charakterystyczny dla danego przedmiotu dźwięk. Połączenie skojarzenia liter z obrazkami oraz z nagraniem polskiego lektora to bardzo skuteczna metoda na szybką i przyjemną naukę alfabetu.

Recenzja aplikacji.

[appstore id=”458068141″]

Kody do AppStore:
9Y6EF3K4KKAK
WJ7MHA4NYJYN
43AWW6N4RX4E

[margin_border /]

Zostało mi jeszcze kilka kodów, które pojawią się na naszym twitterze i facebooku podczas weekendu, więc jeśli nie załapaliście się na powyższe, to śledźcie nas czujnie 😉

Pamiętajcie też, aby napisać, jeśli udało Wam się zdobyć którąś z aplikacji.

To Top