Poradniki i tutoriale

Jak dbać o iPhone’a?

Sekretem na niezawodność, jest zadbany sprzęt.

Dzisiejsza lekcja higieny obejmować będzie zasady konserwacji Waszego urządzenia. Zadbany iPhone nigdy nie odmówi Wam posłuszeństwa. Jeśli nie chcecie aby brud i pył uczynił wasz telefon bezużytecznym rekwizytem, należy o niego odpowiednio się zatroszczyć. Każda czynność związana z ingerencją szmatek czy płynów wiąże sie z dużym ryzykiem uszkodzenia złącz telefonu. Dlatego należy wykonywać to z odpowienią starannością i ostrożnością. Zaczniemy od namacalnych dowodów aby zachęcić do starannych konserwacji sprzętów z logiem nagdryzionego jabłuszka. Poniżej kilka obrazów, na widok których krew się w żyłach mrozi. Aby do tego nie dopuścić wystarczy dwa razy w tygodniu wyciągnąć swój smartfon z etui, i zagwarantować mu czyszczący zabieg kosmetyczny.

[fourth]Rpu44sy[/fourth] [fourth]iphone-dust-l-1108[/fourth] [fourth]iphone_jack_dust-300x225[/fourth] [fourth_last]dirty-iphone[/fourth_last]

Oto szereg wskazówek wprost od firmy Apple:

[list_style class=”bookmark” ]

  • Używaj tylko miękkiej, niestrzępiącej się szmatki. Ścierne ścierki czy ręczniki papierowe, i podobne rekwizyty mogą spowodować uszkodzenie elementów.
  • Odłącz produkt firmy Apple od wszelkich zewnętrznych źródeł energii.
  • Odłącz wszystkie urządzenia zewnętrzne i inne okablowanie z produktu.
  • Trzymaj płyny z dala od urządzenia.
  • Nie pozwól by wilgoć dostała się do wnętrza urządzenia.Wskazane jest aby nie używać aerozoli, rozpuszczalników, ani innych mocnych środków chemicznych.
  • Nie rozpylać środków czyszczących bezpośrednio na produkcie.

[/list_style]

Redakcyjna rada.

Wskazane jest aby używać etui markowe i sprawdzone przez użytkowników. Można wybierać opcje z zabezpieczeniem złącz ładowania lub bez . Dobrym i sprawdzonym pomysłem jest etui ściśle dolegające do korpusu iPhone’a, aby drobiny kurzu i pyłu nie dostały się do wewnątrz urządzenia. Docenić można dostępne na rynku szkła hartowane na wyświetlacz, są znacznie lepsze w utrzymaniu niż folie i nie wymagają detergentów do ich czyszczenia. Ja dodatkowo co jakiś czas używam pędzla do makijażu w celu usuwania drobin kurzu i materiału z otworów gdzie lubią się one składować.

[half]41071745[/half] [half_last]41073026[/half_last]

[source name=TUAW url=http://www.tuaw.com/2014/12/15/this-is-why-you-should-clean-under-your-iphone-case-every-now-an/?ncid=rss_truncated]

 

To Top