Sprzęt Apple i akcesoria

Obudowa do Macbooka z klocków Lego

Różnorodność akcesoriów do sprzętów Apple mnie coraz bardziej zaskakuje, oczywiście niektóre trzeba traktować z przymrużeniem oka gdyż większość z nich nie znajdzie praktycznego zastosowanie wśród naszych sprzętów.

Kolejnym z ciekawych projektów w serwisie kickstarter.com, jest obudowa pod nazwą Brik Case  na matrycę MacBooka. W zasadzie samej obudowy jest pewnie setki tysięcy rodzai modeli na całym świecie, ale ten model jest wyjątkowy. Dlaczego? Powłoka zewnętrzna Brik Case jest po prostu jednym wielkim klockiem lego na który będziemy mogli dowolnie przypinać dodatkowe elementy naszej układanki.

Oczywiście największą frajdę znajdą tutaj dzieci, które będą mogły modyfikować nasze sprzęty według własnych upodobań, ale oczywiście tutaj trzeba uważać gdyż zbyt duża siła nacisku na matrycę może ją uszkodzić.

Obudowa MacBook z klocków Lego 2

Obudowa MacBook z klocków Lego 4

Wszelkiego rodzaju modyfikację będziemy mogli przeprowadzić dzięki magicznym małym klockom lego dostępnym również w ofercie producenta obudowy.

 

Obudowa MacBook z klocków Lego 3

 

 

Kolorystyka tej obudowy nie jest tylko szara. W zależności od ceny twórcy będą oferować różnego rodzaju kolory, takie jak: niebieski, zielony, czerwony.

Jak zapewniają twórcy projektu, obudowa została starannie zaprojektowana i dopasowana pod każdy model urządzenia, tak aby nie odczepiła się od obudowy matrycy.

Obudowa MacBook z klocków Lego 5

Obudowa MacBook z klocków Lego 3

 

Zainteresowane osoby odsyłam na stronę w serwisie kickstarter.com, dostępną pod tym adresem.

 [source name=Redmond Pie url=http://www.redmondpie.com/this-super-cool-macbook-case-can-be-customized-using-lego-blocks-video/]
To Top